הדירה/ ש.ל. גריי

מארק וסטף טסים לפריז ומחליפים דירה עם זוג אפנתי צרפתי. הם יוצאים לחופשה כדי לשכוח מהפריצה אשר התרחשה בביתם שבדרום אפריקה. אבל הדירה שאליה הם מגיעים מדרדרת אותם לסודות אפלים מהעבר…

ברגע שפרצו למארק וסטף לביתם שבקייפטאון, חייהם השלווים התערערו. חרדות עלו והציפו אותם וכל רעש ואזעקה הוציא אותם משלוותם.
כשקרלה, חברתו הטובה והקרובה של מארק, מציעה להם לצאת לחופשה בעלות נמוכה, שהם יוכלו להרשות לעצמם, לבצע חילופי דירות. סטף יודעת שזה הדבר הטוב ביותר שהם יכולים לעשות כדי לחזור לעצמם ולהחלים מהטראומה של הפריצה.
היא נכנסת לאתרי אינטרנט של חילופי בתים ומוצאת דירה בפריז של בני זוג הנראים אופנתיים ונחמדים ביותר.
בהתרגשות רבה היא מספרת זאת למארק, אשר חושש שאף לכרטיסי הטיסה אין להם כסף. אבל, סטף כל כך רוצה וצריכה את החופשה, שהיא מבקשת עזרה מהוריה, אשר מציעים להם גם לשמור על בתם בת השנתיים.

כך הם טסים נרגשים ושמחים לפריז. הם חדורי תקוות וחלומות, ומקווים לחזור מארק וסטף אחרים. מארק וסטף שהיו פעם…

מה רבה היתה הפתעתם כשהם גילו שהדירה לא דומה כלל וכלל למה שהם ציפו. הדירה היתה בבניין הנראה כנטוש, חשוך ואפלולי. הדירה עצמה היתה מעופשת ולא היה נראה שמשהו באמת התגורר בה.

אך אלו לא היו כל הבעיות עם הדירה…
בני הזוג הצרפתיים מעולם לא הגיעו לדירתם. בהתחלה סטף ומארק חששו שאולי קרה להם משהו וניסו לברר מה קרה. אך, לבסוף בני הזוג הצרפתיים שלחו להם מייל לקוני.

החופשה החלומית הופכת מרגע לרגע להזויה ומאיימת ובני הזוג חוזרים מעורערים אף יותר. העבר מציף אותם וסודות אפלים מתעוררים לחיים.

מאחלת לכם קריאה מהנה ומותחת!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)