הדור החדש של ה – OFFBITS

אני, בריאה ונהנית מאוכל!

הכול מתחיל ברובוטים שהתגלו בהם תכונות "אנושיות" (עצמאות, יצירתיות ודמיון), וכתוצאה מכך מגורשים מכוכב הלכת ע"י שליט רודני.

הרובוטים מגיעים לכדור הארץ בתוך ערכות מעוצבות המכילות חלקים שאפשר למצוא בכל ארגז כלים ביתי, לאחר שעברו תהליכי עיבוד וצביעה ידניים. חווית המשחק מומלצת לכל הגילאים ומטפחת את החשיבה הטכנולוגית, היצירתיות והדמיון.

 3 4

–         "… אתה יכול להעביר לי את המוח? …"

–         "… אפשר מכנסיים בצבע אדום? …"

–         ".. הכנתי לה תיק…"

לא … זה לא באמת … אלו החיים החדשים של הרובוטים שכבר נכנסו לעולמנו, והולכים לכבוש את שוק הצעצועים העולמי.

כן! זה בהחלט הדבר הבא –  עזבו אתכם מטלפונים סלולריים, עזבו אתכם מטאבלטים, עזבו אתכם מטלויזיה –  ה- OFFBITS הולכים לכבוש את לב ילדינו (והאמת … גם את שלנו – לי יש אחד כזה מעל מיטתי).

 unnamed

מדובר בברגים, אומים ואביזרים באמת בסיסיים, שניתן למצוא בכל ארגז כלים (בתוספת כמה חלקים שיוצרו במיוחד ועברו תהליכי עיבוד וצביעה ידניים – תוך שיתוף פעולה עם בעלי צרכים מיוחדים) – כולם יחד מרכיבים רובוטים (ולאחרונה הושקו ערכות חדשות – כמו מכוניות וכו')

 unnamed (4)

מדובר בסטארט-אפ  של רועי ברזני ואבנר גורן, שהשיק את המוצר לאחר קמפיין מוצלח של גיוס המונים!

 השתתפנו באירוע ההשקה, שכלל, בין היתר, סדנאות לילדים. הילדים הרכיבו רובוט באמצעות כל האביזרים שהיו מסודרים יפה בצלוחיות במרכז השולחן, בהנחייתו של רועי ברזני. כל ילד/ה (או אפילו המבוגרים) בנה את הרובוט שלו, כראות עיניו, לפי הצבעים שהוא/היא בחרו.

 unnamed (5)

ה- OFFBITS בעצם מהווים קהילה אינטרנטית שלמה, אשר כל ילד יכול להיכנס עם קוד שהוא מקבל ביחד עם הערכה, ולחלוק מידע / תמונות / אביזרים וכו' עם שאר האנשים בעולם.

 unnamed (9) unnamed (8)

החברה החלה כ- Kickstarter  (מאנגלית "נותן דחיפה ראשונית") – גיוס המונים, כל תרומה נתקבלה בברכה. באירוע ההשקה, ניתן היה לראות OFFBIT מצופה זהב אמיתי (מקסים!) – אשר קיבל מי שתרם 750$, למשל.

 unnamed (10)

האירוע היה ממש מרתק, לא הצלחתי להזיז את הילדים מלבנות ולפרק, ושוב פעם לבנות עוד ועוד… וכפי שאמרתי, גם בשבילי זה היה מקסים, היצירתיות הזו בליצור מעין דמות אמיתית מברגים למיניהם…

אז – היכנסו עוד היום ל- http://wp.theoffbits.com/

ושחררו את ילדיכם מכל הסלולארי / טאבלט וכו' – והתחילו להפעיל את המוטוריקה העדינה שלהם.

 מאחלת לכם ליהנות, כפי שאנחנו נהנינו.

 unnamed (11)

שרית אסיף ברדה
סטייליסטית אישית, בוגרת שנקר. נשואה ואימא לבן ובת. ארגנטינה - באר שבע - הוד השרון... סטיילינג, אמנות, לייף סטייל שבא מהלב - טיפים, המלצות וחוויות. איזה ספר לקרוא? לאן יוצאים השבת? אילו אקססוריז מתאימים לי? מאילו אתרים שווה להזמין? ועוד. נשיקות