הדברת עכברים בביובים

בחורה עם מחשב נייד

מקומם הטבעי של העברים הוא בביוב – ולמה שנרצה להרחיק אותם משם?

כשאנחנו חושבים על עכברים, רוב הסיכויים שרובנו חושבים שהמקום הטבעי שבו הם צריכים לחיות הוא בתוך תעלות הביוב. ואכן, עכברים הם יונקים קטנים המשתייכים למשפחת המכרסמים וניזונים בעיקר משאריות מזון ומאשפה, מה שהופך את הביוב למרבץ אידאלי עבורם. ואולם, ניתן להגיד בביטחון רב מאוד שעכברים שרובצים ומשוטטים בביוב בסופו של דבר גם שואפים לצאת ממנו, ובמרבית המקרים ברגע שבו עכבר אחד יוצא מהביוב בבית שלנו, רבים אחרים יבואו בעקבותיו. לכן עולה הצורך בהדברת עכברים יעילה בביובים, וזהו שירות שאסור לנו להקל בו ראש – ביוב נקי מעכברים מבטיח לנו בית נקי מעכברים למשך זמן רב ככל הניתן.

 ×”דברת עכברים?

כיצד מקובל לבצע כיום הדברת עכברים בביוב? מדוע דווקא השיטה הזו היא השיטה שנחשבת איכותית כיום?

  • בעבר, כשהיינו רוצים לבצע אצל דויטש הדברת עכברים מכל סוג, בביוב לא כל שכן, היינו משתמשים ברעלים שונים ובהדברה כימית. זוהי שיטה שאבד עליה הכלח כיום, שכן ברור ששיטת ההדברה הזו היא מצד אחד לא הומנית והורגת בעלי חיים שלא כצורך, ומצד שני גם מסוכנת ממש עבורנו, עבור הילדים שלנו ועבור חיות מחמד בבית שלנו (שכן מה שרעיל עבור יונק אחד רעיל גם עבור יונק אחר). לכן, שיטת ההדברה הנפוצה יותר כיום היא הדברה אלקטרונית.
  • הדברה אלקטרונית של עכברים בביוב היא הדברה יעילה במיוחד מכמה סיבות. בתור התחלה, ההדברה הזו משתמשת בגלי קול בתדר גבוה שאנחנו, בני האדם, לא שומעים ולא מושפעים ממנו כלל, אך שמבריח את העכברים הרחק. כך אנחנו לא רק מטפלים בבעיית עכברים קיימת, אלא מבטיחים לעצמנו סביבה נקייה מעכברים למשך זמן רב יותר. בנוסף, אין כל סכנה עבור שום יצור חי – בן אדם, כלב או עכבר.

בשביל להדביר עכברים בביוב ולהיות בטוחים שהבית שלנו מחוץ לטווח סכנה צריך שירות הדברה איכותי

הדברה אלקטרונית של עכברים היא שיטת ההדברה האיכותית ביותר לביצוע הדברת עכברים בביוב, אבל גם אותה צריך לדעת לעשות. שירות הדברה איכותי עם מכשור מתאים ומקצועיות בתחום יבטיח לנו, יותר מכל שיטה או מכשיר, שאנחנו נהנה מבית ומביוב נקיים מעכברים משך זמן רב ככל הניתן.

הפוסט פורסם ראשון בבלוג מדיום בתאריך 22.7.19 https://medium.com/@doitchltd/%D7%94%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%9B%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9D-e8401520cff8