הדברת חולדות

בחורה עם מחשב נייד

הדברת עכברים וחולדות

עכברים וחולדות הינם מזיקים ממשפחת המכרסמים העלולים להעביר מחלות שונות ומהווים מטרד וגורמים לנזקים שונים בבתים,מסעדות ובתי עסק. על מנת להיפטר ממזיקים אלו חשוב להזמין איש מקצוע אשר יכול להבחין בסוג העכבר או החולדה ולהתאים את פתרון ההדברה לסביבה.

בארצנו נפוצים מספר סוגי מכרסמים: עכבר הבית, עכבר השדה חולדה נורבגית  וחולדת העליות הן העיקריות (בנוסף יש גם נמיות וחולד שהן קיימות אך פחות נפוצות ביחס לראשונים). המכרסמים הינם בעלי חוש ריח, מישוש ושמיעה מפותחים ביותר והחולדה הינה חיה חכמה מאוד, היא לומדת מהר, ויודעת להישמר מסכנות ולכן הרחקתה דורשת ידע וניסיון (לדוגמא: במידה והשתמשת בפיתיון לא מתאים לא יהיה ניתן לבצע הדברה באותו מקום ע"י פיתיונות לאורך זמן).

החולדות חיות במחילות בקרקע סמוך למבנים ותחתיהם, תחת מרצפות גרוטאות, קורות, בקרבת מים ומערכות ביוב, אפיקי נחלים ודפנות תעלות. החולדות פעילות בעיקר בשעות הלילה , אוכלת ומכרסמת הכל, הן בעלות כושר שחייה וצלילה גבוה.

rat1

חשוב לדעת כי זוג מכרסמים יכול להעמיד כ-500 צאצאים במשך חמישה חודשים בתנאים אופטימליים ולכן יש להזמין איש הדברה מוסמך. בנוסף, אם זיהיתם פרטים בודדים הדבר יכול להעיד על קיומה של אוכלוסיית מכרסמים גדולה בקרבת מקום, מדביר מקצועי יכול לזהות זאת ולהתאים את הטיפול להיקף הבעיה.

אנו בג'וק בראש נוקטים בשיטות הדברה הכוללות ניטור וזיהוי האזורים הנגועים, זיהוי עקבות המכרסמים וסוגם, וכן זיהוי המחילות.

בג'וק בראש אנו מבצעים הדברת מכרסמים במגוון אמצעים כגון:מלכודות, רעלים, פתיונות, תיבות האכלה,ובמקרים בהםהלקוח דורש  אנו משתמשים גם בשיטות ההדברה אלקטרונית הנחשבות  לידידותיות יותר לסביבה  ואינן כרוכות בפיזור רעלים.

אנו מציעים טיפולי הדברה חד פעמיים או חבילת טיפולים הכוללת פינוי של הפגרים מהמלכודות, וחידוש הפיתיונות, המלכודות והרעלים עד לפתרון הבעיה.

חשוב להיזהר מפני מדבירים לא מנוסים העלולים לפזר רעלים בצורה לא אחראית(במקומות נגישים לבעלי-חיים וילדים) ללא תיבות האכלה נעולות, ובכך לסכן את חייהם.

 מלכודת עכברים

מסיבות אלו ואחרות חשוב להזמין בעל מקצוע מנוסה היודע לזהות את המזיק את הבילוגיה שלו ובתאם לכך להשתמש ברעלים המתאימים,במלכודות הנכונות ובמינונים המתאימים על מנת לפתור את הבעיה במהירות יעילות ומינמום הוצאות (לדוגמא:בהדברת חולדות במפעלים ניתן להשתמש בחומר הדברה נוזלי להדברת חולדות אך במקרה של עכברים חומר הדברה זה לא יהיה יעיל מכיוון שהעכברים מקבלים את הנוזלים הנחוצים להם מהמזון).

יש לכם שאלות? מעוניינים להזמין הדברה?

אלעד אורי אגרונום ומדביר ישמח לענות לשאלותיכם ולבצע הדברה מקצועית בביתכם

ג'וק בראש – הדברה נכונה

054-4603208

הדברת חולדות