הדברת גינות

בחורה עם מחשב נייד

הגנה לגינה

יש חשיבות גדולה מאוד להדברת גינה, במיוחד כאשר היא משמשת כמקום בילוי. חרקים עשויים להיות אפילו מסוכנים…

להיערך נכון ובזמן

הדברה היא היערכות ואחריות, הדברה בכלל והדברה נכונה בפרט, כזו הנעשית נכון ובצורה יסודית היא בסיס לגינה מוגנת. כאשר ההדברה היא הדברה מקצועית היא הדברה שמבטיחה שקט תעשייתי בתחום החרקים בגינה, ולהבטיח לך גינה פורחת ומטופחת לאורך זמן. גינה יפה ומהנה שאף אחד לא מזיק לה מבפנים.

הדברה ירוקה

ההדברות המתקדמות היום הינן הדברות ירוקות, הדברות שתוקפות את החרקים בצורה מתוחכמת ומשאירות את הגינה בטוחה לאורך זמן. הדברה ירוקה הינה הדברה המכירה את אורח חייו של החרק, היא מורכבת במיוחד עבורו, כך שהיא תוקפת אותו עוד לפני שהוא תוקף את הגינה שלך. הוא כבר בחוץ עוד לפני שהוא נכנס. ההדברה הירוקה מגינה עליך פעמיים, היא מגינה מפני חרקים ומגינה מפני רעילות, שלא כמו פעם שהדברה הייתה מסכנת את חייו של כל אחד שהתקרב לזירה, כיום ההדברה היא ייעודית ופוגעת רק בחרקים, היא ממוקדת בהם והחומרים שבה אינם מסוכנים לבני האדם. השיטות הינן מרחיקות יותר מאשר רעילות, כך המרחב נשאר בטוח לאנשים ופנוי מהחרקים.

שתי שיטות הדברה ירוקה

האחת היא שיטת הפיתיון והשנייה שיטת הריח. כאשר בשיטה הראשונה מניחים לבעל החיים פיתיון הוא מתקרב לאזור לוקח את הפיתיון ובורח אתו למאורתו שם הוא אוכל אותו ומת, כך הוא לא מגיע שוב לגינה ומחבל בפרחים. השיטה השנייה היא שיטת הריח, משתמשים בריח הדוחה חרקים, כך החרקים מתרחקים מהאזור ולא מתקרבים כלל לאזור המוגן. לדוגמא ריחו של פרח החרצית הינו ריח שחרקים לא אוהבים, מפזרים ריח המזכיר את ניחוח החרצית באזור ואז החרקים מתרחקים.

יעיל ומוגן

יש שיטות נוספות של סוגי הדברה הפועלות על הדברת גינות, כאשר מנסים תמיד להתקדם לכיוון השיטות הבטוחות והמבטיחות כך שלא יהיו סיכונים שיתלוו להדברה, התוצאה תהיה גינה נעימה ומהנה אך לא רעילה ומסוכנת, זו נוסחת ההדברה הטובה והמוגנת ביותר לגינה ובעיקר לסביבה. כך מובטחת גינה בטוחה ומוצלחת להנאה מושלמת.