הדברה אורגנית – לשמור על הגינה ולשמור על הסביבה

בחורה עם מחשב נייד

לרכישת חומרי הדברה אורגנית כנסו עכשיו

בעלי גינה מנוסים ובעלי גינה שרק עושים את צעדיהם הראשונים בתחום מבינים שהאויב מספר אחת של הגינה שלהם הם המזיקים. הג'וקים, הנמלים, המכרסמים, היתושים, הברחשים, הפשפשים, הפרעושים והקרציות הם האויבים העיקריים אשר יכולים למנוע מהגינה שלכם להיות ירוקה, יפה ומטופחת. על מנת למנוע מהמזיקים לפגוע בגינה שלכם כדאי לבצע צעדיי מניעה כאשר הצעד החשוב ביותר הוא הדברה. כאשר מחליטים לבצע הדברה בגינה יש שתי אופציות: הדברה כימית והדברה אורגנית. היתרונות של הדברה אורגנית על פני הדברה בעזרת חומרים רעילים הם ברורים לחלוטין אך עדיין ישנם בעלי גינות שמשתמשים בשיטות הישנות והמיושנות. הדברה אורגנית תעזור לכם לשמור על הגינה שלכם בריאה וירוקה מבלי לפגוע בסביבה, לשמור על הילדים ובני המשפחה רחוקים מחומרים רעילים וכמובן לחסוך את כל ההכנות לקראת יום ההדברה. לא משנה מה גודל הגינה שלכם, לא חשוב אילו גידולים יש בגינה שלכם ולא עקרוני אילו מזיקים מפריעים לכם בגינה, הדברה אורגנית זה בדיוק הצעד שאתם צריכים לבחור בו כדי שהגינה שלכם תהיה מוגנת.

הדברה אורגנית- היתרונות

הדברה אורגנית טומנת בתוכה לא מעט יתרונות וכל בעל גינה המחליט להשתמש בשיטה הזו על מנת לשמור על הצמחים, הדשא, הפרחים ובכלל הגידולים שלו מרוויח בכמה דרכים. ראשית, הדברה אורגנית היא הדברה בחומרים טבעיים וכפועל יוצא מכך שומרת על כדור הארץ ואינה פולטת רעלים מיותרים לאוויר שאנחנו נושמים. היתרון הנוסף בכך הוא שלא צריך להתכונן ליום שבו מבצעים את ההדברה כאירוע מיוחד ולא צריך לכסות את כל הרהיטים בבית, להוציא את כולם מהבית למספר ימים או להזהיר מראש את השכנים. הדברה אורגנית ידידותית מאוד לסביבה ולכל מי שגר בבית ואינה דורשת הכנת יוצאת דופן. יתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא הריח הנעים שיש בהדברה אורגנית. בדרך זו הריח שיש בגינה שלכם הוא ריח של פירות הדר או ריחות נעימים אחרים ולא ריח חריף ולא נעים של חומרים כימיים. הדברה אורגנית שומרת על הגידולים בגינה שלכם, הופכת אותם לבריאים וחזקים ויותר וכל זה בצורה קלה ופשוטה. אתם עובדים כל כך קשה כדי שהגינה שלכם תראה כמו שהיא נראית, אל תחסכו בהדברה שכן זה הפעולה שיכולה לשמור על הגינה שלכם בדרך הטובה ביותר.

הדברה אורגנית כנגד כל המזיקים

באקלים הישראלי יש לא מעט בעיות עבור בעלי הגינות ובעיקר בחודשי הקיץ החמים יבואו לבקר בגינה שלכם לא מעט מזיקים כמו יתושים, נמלים, מכרסמים ועוד. על מנת להיות מוכנים לקראתם יש בתחום ההדברה האורגנית חומרים מיוחדים לכל סוגי המזיקים. עבור מעופפים ופרעושים יש ריסוס שמרחיק אותם מלפגוע בגידולים שלכם, עבור הנמלים פותחו אבקות מיוחדות אשר מפזרים בקרבת הגידולים ועבור התיקנים והג'וקים יש ג'לים שפותחו במיוחד ועושים את העבודה בצורה מושלמת. עבור כל מזיק יש שיטה אחרת והדברה אורגנית מתאימה להרחקת כל סוגי המזיקים.

המאמר מאדיבות חנות הכל בו לגן – מוצרים לגינה