הגן בשפיים נשאר לי רק למצוא חתן

אחותי הקטנה מתחתנת ! התחלנו בסבב בדיקות-הגן בשפיים המקום שלכם לאירוע שיענה על כל הציפיות והופך את האירוע שלך לאירוע חלומי. עכשיו נשאר לי רק לחפש חתן

אחותי הקטנה מתחתנת ! כמה קטנה ? …כשהיא נולדה אני לבשתי מדים. כזה הבדל יש היא בת זקונים. הקטנה החליטה להחזיר את המסורת למשפחה. אם אני ברחתי מלמלות, עוגות סוכר וקצפת,  אירוע עם שיר כניסה שיר חופה – היא הולכת על זה   BIG TIME ! היא הולכת להגשים לעצמה את פנטזיית החתונה מהחלומות.

IMG_0791

כל אחד ואחת מבני המשפחה קבל רשימת מטלות לבדיקה עם דוח מפורט ומדוקדק למלא לאחר מכן – כולל דרישה לצילומים ולא תמונות – וידאו- הקטנה יודעת מה היא רוצה.

תכנון אירוע הוא תמיד אתגר, החל ממעבר על רשימת המוזמנים ועד לבחירת המפה המתאימה שתשב על השולחן באופן המושלם. אחותי לקחה לה פרק זמן של שנה כדי לתכנן את אירוע שלה מבחינתה היא עושה לכולם חוויה מתקנת ובסוף תכניס את כולנו תחת חופה.

IMG_0795

עלי הוטל התפקיד הראשוני של חיפוש אולמות או גנים באזור המרכז הרשימה הייתה מפורטת: דגש על חנייה- חינם לאורחים,  ללא מדרגות, ונגישות לנכים. גן שישלב בתוכו הכל. היא רוצה מקום ממוזג ודשא רחב ידיים, אקוסטיקה מדוייקת שיהיה אפשר לצהול ולשמוח ופינות חמד קטנות לשלב שיחה קולחת- נשמע כמו משהו שלא קיים – כך חשבתי.

הגן בשפיים מציג את המקום שלכם לאירוע שיענה על כל הציפיות והופך את האירוע שלך לאירוע חלומי, תפריט שף גורמה, עיצוב עוצר נשימה – פייר אפילו לי זה עשה חשק ללבוש לבן ולעמוד מתוך לחופה.

גן האירועים בשפיים דיימנו לכם מקום אינטימי, באווירה כפרית, עם נגיעות אורבני.  הגן בשפיים מספק חוויה עיצובית חדשנית אבל שגורמת לך להרגיש בבית בנוח, השילוב של העץ והצמחייה הירוקה לאור נרות הרומנטיקה בשיאה, אירוע באווירה ביתית איכותית שתיזכר לדורות.  והלוקשיין – ממוקם בצנטרום של המרכז, נגיש לכולם. צוות סופר מקצועי, חם אדיב שבצוותא רוקמים לך את החלום לאירוע המושלם.

IMG_0800

קולינאריה – זו גולת הכותרת כולנו מכירים את הסיפורים ושיחות הסלון על האוכל, זה אחד הדברים הראשונים שזוכרים מאירוע והופך אותו למושלם.  רעבה תמיד התמסרה למשימה וטעמה מכל מנה ומנה, טוב נו חשפתם אותי – זו לא הייתה טעימה – לא הפסקתי לנגוס ולבלוס. זה היה יפה ומרהיב לעין ועוד יותר מושלם לחיך האנין שלי. השילובים היו מרתקים ומעניינים ומתאימים גם לדודה רבקה וגם לחברה הצעירים שמחפשים קולינאריה משובחת שמצטלמת יפה .

IMG_0820

המפגש בגן בשפיים מאפשר יכולת הכלה נעימה ומרתקת, אולם בוטיק – מבטיח קבלת פנים חמה ונעימה בה ניתן לשלב מגוון עשיר של משקאות ומאכלים, איכות שיגרמו למוזמנים ולקרובים שלכם לחייך בלי סוף.

והחופה? חסכתי לכם את התמונה שלי עומדת באמצע סוגרת עיניים ומדמיינת, כן גם אני נפלתי ברשת – אולי היו צריכים אותי לקחת אותי לכאן קודם – אז אולי הייתי עוברת תחת החופה.

IMG_0789

לא חשבתי שהמשימה לבדוק גני אירועים עם הצ'קליסט שאחותי הכינה יהיה כל כך מהנה, הגעתי סקפטית ויצאתי מחפשת חתן. אני יודעת כבר במדויק מהם הפרמטרים החשובים לאירוע המוצלח! לוקשיין! נגישות! עיצוב ובעיקר אנשי מקצוע שאוהבים ויודעים לעשות את זה הכי  טוב שרק אפשר!

IMG_0802

עכשיו נשארה רק המשימה האחרונה שלי למצוא חתן כי את הגן המושלם לאירוע כבר מצאתי.

הייתה, לעסה ומחפשת חתן…

רעבה תמיד,

נטע-לי כץ