הגיל שאפשר להתחיל

בגילי המתקדם קלולס כמוני הצליחה להבין מה זה קונסילר ומתי הכי טוב למרוח קרם פנים. איזו מתנת יום הולדת נהדרת

אני לא מתאפרת. מעולם לא התאפרתי ולא נראה לי שבגילי אני צריכה להתחיל. 46 חורפים העולם חי איתי בשלום (ואם לא, בעיה שלו) ולא אתחיל לשים עליו דווקא עכשיו פס שחור ומריחות אדומות.

בעצם, אולי קצת. לפני שבוע היה לי יום הולדת וסלונה האלופות פרגנו לי סדנת איפור. רגע, רגע, עכשיו פתאום שואלת את עצמי האם זה רמז לזה שהתמונות שלי בבלוג צריכות שפצור? ברור שלא התמונות הבעיה פה, אלא אני. נו שוין, זה משהו שאני צריכה לברר בהמשך, אניוואי, הן לא ידעו על מי נפלו. זאת שאין לה אפילו עיפרון בקלמר (או איך שלא קוראים לדבר הזה שיש לכולן בתיק, ואצלי הוא מלא בכבלים לטלפון, מחשב, וכאלה). אפילו עט נורמלי אין לי מאז שהעברתי את החיים שלי רהלוקיישן לתוך הטלפון והענן. הכל נרשם שם ונשמר אי שם באיזה ענן חמוד (האמת כמה, כי בכל זאת צריך גיבוי לגיבוי).

140.3

חזרה לאיפור. התייצבתי כל כולי מוכנה ללמוד (לא מבטיחה ליישם, אבל ללמוד אני תמיד מוכנה). שימו לב לכמה טיפים חשובים שלמדתי, אחרי שדנה הבינה עם מי יש לה עסק והושיבה אותי ראשונה על כסא האיפור:

  1. פנים: הדבר הראשון לא קשור בכלל לאיפור. אתן מוכנות? קרם מורחים בערב. מהההה? אז שזהו, מסתבר שככה זה עובד הכי טוב. בלילה כשאנחנו ישנות, הקרם עובד. בבוקר מורחים קרם הגנה/ לחות ואת האיפור.
  2. עוד על פנים: קונסילר מספיק. לא ממש חייבים את כל הארסנל, מספיק ללכת על קליל ורגוע. (שוקינג!)
  3. עיניים: עוד על קונסילר (מי ידע מה זה עד לפני שבוע?), רוצה שהצלליות יחזיקו מעמד כל היום? מרחי קונסילר כבסיס לצללית על העפעפיים כדי שהצללית תתקבע לאורך כל היום.
  4. עיניים: “פס שחור”- פה לומדים לשים פס על העולם. מרטיבים מברשת איפור דקה וטובלים בצללית בגוון כהה. מותחות פס ואם הוא לא מצליח (כן, לא כולן מושלמות כמוכן…לי, זה לא מצליח), אפשר לטשטש אחרי שהפס מתייבש וזה נראה מעולה.
  5. עיניים: מסקרה – שתי שכבות.
  6. שפתיים: אודם/ ליפסטיק – ליפסטיק ליום ארוך – מערבבים על מעט חלב פנים עם תוחם (על מפרק היד שמים קצת מכל אחד לוקחים מברשת ומורחים). סוגר פינה.

140.4

שאלת השאלות….האם מיישמת כל יום בשבוע האחרון? לא הכל. קרם הפנים עבר לערב והאמת היא שזה נורא כיף ומרגיע. בבוקר, שמתי כבר פעמיים ליפסטיק קליל כי היו לי מצגות חשובות, זו בהחלט התחלה, מה אומרות? הכי חשוב מהסדנא, הכרתי את דנה שיודעת להנגיש לכל אחת את תורה האיפור, בסנלנות וחיוך, אפילו לקלולס כמוני הצליחה להסביר מה זה קונסילר (אוי ויי…) אם יש מישהו שיכול לגרום לי להיראות כמו בתמונות, נראה לי שווה היכרות.

הסדנאות של דנה כאן: http://bit.ly/2M6QAlf

הפרופיל שלה בפייסבוק כאן: https://www.facebook.com/dana.k.arnon

ועמוד העיסקי שלה: http://bit.ly/2r3Menz

140.1

 

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.