הגודל כן קובע

מיכל הגיעה ל"סלון מרי" עם ידיעה ברורה: היא לובשת חזיה במידה 75B. איך יצא שהיא יצאה מהחנות עם 3 חזיות במידה 70D??

בחורה עם מחשב נייד

כמי שמתעסקת בחזיות כבר כמה וכמה שנים, יצא לי להכיר לא מעט נשים שהגיעו והיו בטוחות שהן לובשות חזיה בדיוק במידה שלהן, אבל מהר מאוד הן גילו שזו טעות.

לאחרונה הגיעה אלי בחורה בשם מיכל שהייתה משוכנעת שהיא צריכה חזיה במידה 75B.

בשורה התחתונה היא יצאה מהחנות עם 3 חזיות במידה 70D. איך זה קרה? הנה הסיפור כולו במכתב שהיא העבירה אלי:

4f869dcc-ce86-48e1-8d86-1c7fe03c3ad5

"רותי יקרה,

הגעתי ל"סלון מרי" אחרי שחברות המליצו לי על החנות במשך שנים. אני לאורך כל הזמן קניתי חזיות בחו"ל, תמיד במידה 75B ותמיד אחרי שהמוכרות בדקו וראו שהחזיה אכן עומדת בכל הקריטריונים. לכן, כשהגעתי אליך לחנות היה לי מאוד נוח לומר בביטחון שזו המידה שאני צריכה. כבר מהמבט שלך הבנתי שכנראה יש כאן איזו אי הבנה. מה שלא ידעתי זה איזה שיעור בחזיות אני עתידה לקבל ממש בעוד מספר דקות…

קודם כל אמרת לי שהמידה שאני לובשת לא מתאימה לי בכלל. ואז הראית לי שהפס בגב עולה ולא מקביל לרצפה, הראית לי שהחזה לי פחוס, שכאשר אני זזה הוא "יוצא" מהחזיה, שהחזיה לא מקיפה את מלוא גודל השד ושהיא לא מעניקה תמיכה לחזה, אלא פשוט עוטפת אותו בצורה לא מחמיאה.

האמת היא שבהתחלה קצת נבהלתי. מה? כל השנים אני הולכת עם חזיות פוחסות, לא מחמיאות, שהחזה יוצא מהן ושלא מקיפות את מלוא השד??

ואז אמרת – עדיף מאוחר מאשר לעולם לא, ובכך פתרת את כל העניין. מאותו רגע הוצאת עשרות דגמים של חזיות במידה שאיבחנת בעין סופר מקצועית שמתאימה לי בדיוק. כל אחת היתה יפה יותר מהשניה, מרגישה נוח, אכן עוטפת את החזה וגורמת לצללית של הגוף כולו להשתנות. בסופו של דבר הלכתי הביתה עם 3 חזיות חדשות. הדבר הראשון שעשיתי היה לזרוק את כל הישנות שפתאום נראו לי לא נוחות, פוחסות ולא מחמיאות. הדבר הבא היה לכתוב לך את מכתב התודה הזה ולומר לך שזו היתה פשוט חוייה. אין ספק שאת רכישת החזיות הזו לא אשכח לעולם!

ניפגש ברכישה הבאה ותודה רבה!"

073612b5-8b93-40f3-890c-f27a546627dc

האמת היא שמיכל לא לבד. הסטטיסטיקה מלמדת שכ-81% מהנשים לובשות חזיה לא במידה המתאימה.

אם גם אתן שואלות את עצמכן האם החזיה שאתן לובשות היא במידה הנכונה, מוזמנות אלינו ל"סלון מרי" בירושלים כדי לקבל תשובה מקצועית תוך הקפדה על דיוק והתאמת המידה המתאימה לכל אחת ואחת.

שלכן,

רותי

סלון מרי - Salon Mary
סלון מרי היא חנות קסומה לנשים הממוקמת בעמק רפאים בירושלים. כבר 60 שנה החנות מציעה הרבה יותר מהלבשה תחתונה. אנחנו מציעות לכל אשה להגיע, לפגוש את עצמה, ליהנות מהנתונים שיש לה ולמצוא את הפריטים שיגרמו לה להרגיש על גג העולם, כל רגע מחדש.