הגדרות זה למזליסטים

אז נכון, ראשת ממשלה או מדענית אטום לא אהיה, אבל לפחות אמצה את הפוטנציאל לשמו הגעתי לפה! לפחות אחיה במקסימום אנרגיות שלי, במקסימום שאני יכולה!

צילום: גלית סבג

אז מי אתה לקוח שלי?? בוא ונגדיר אותך הכי במדוייק!

אתה מכיר את זה שאתה רוצה יותר? רוצה יותר מכל אדם אחר ממוצע.

רוצה יותר לקוחות אבל חושש ממה יגידו עליך כשתפרסם פוסט בפייסבוק.

רוצה יותר כסף אבל לא עושה עם הרצון הזה כלום.

רוצה זוגיות טובה אבל לא מצליח לראות בבנזוג שלך דבר אחד טוב.

רוצה להנות מההורות, אבל לא יכול לסבול דקה עם הילדים שלך.

רוצה יותר הכרה, רוצה להראות יותר טוב, רוצה לחיות את החלום, רוצה יותר מהכל, אבל מעל כל הרצונות והחלומות והקנאה, יש לך תירוץ אחד טוב שאתה משתמש בו, מזל!

"להוא יש מזל", "אצבע אלוהים נגעה בו", "כל מה שהוא עושה, הוא מצליח"

המילה הזאת היא משו משו- היא חזקה, היא משחררת, היא מאפשרת לך לנקות את כל היסורי מצפון שיש לך על זה שאתה לא עושה כלום עם החיים שלך! מזל עלק.

צילום: גלית סבג
צילום: גלית סבג

אז בואו, תנו לי לגלות לגם סוד- לא מזל ולא נעליים, כל האנשים המצליחנים האמיתיים שבחנתי (ותאמינו לי שבחנתי), לא שמים קצוץ על מה יגידו עליהם. הם הולכים בבטחון אחרי האמונה שלהם בעצמם ולא מוטרדים מביקורת. הם מבינים שהם לא יכולים למצוא חן בעיני כולם וכי להצלחה יש מחיר ויש רווח. ואת המחיר אגב, הם מוכנים לשלם.

הם גם עובדים קשה, מאוד. גם אם נראה לכם אחרת, גם אם אתם מקבלים אשליה שלא! אתם יודעים, פגשתי כמה מנכ"לים שמגלגלים מליונים בחודש… בתמימותי חשבתי, שכשאנשים הופכים למליונרים הם עוברים לגור על איזה אי בתאילנד ומנהלים את העסקים שלהם בשלט רחוק. אז זהו, שלא!! להפתעתי גיליתי כי הם מוכרחים, באחריות רבה, להגיע בכל בוקר לעבודה ולקחת החלטות שישפיעו על מאות אלפי אנשים.. הם גם ממש מוגבלים ביציאות לחופשות שלהם ואפילו בן של אחד מהם סיפר לי שהחלום שלו להיות בן של דייל, כדי שהוא יוכל לטוס לאן שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה. את זה אמר לי בחור בן 23 שנוסע על מרצדס. כן, שהוא מקנא בבן של דייל! אמיתי, נשבעת!

ואתה, אתה מפחד להגיד את דעתך האמיתית כי אתה לא רוצה להיות ללעג, חושש מבקורת ומציניות.

אתה מרגיש שיש לך הרבה יותר מה לתת אבל אתה לא ממצה אפילו חלק מזה.

אתה ממורמר, אתה מתוסכל, משהו לא מסתדר לך. אתה לא מבין איך יכול להיות שהגעת לעולם רק כדי לעשות את מה שכולם עושים. לעבוד, להביא ילדים, לכעוס, להתעצבן, לריב עם הבנזוג שלך וחוזר חלילה. אה.. נכון, גם צריך לקפל כביסות ולשטוף כלים- פסגת חיינו!

אז זהו, שגם אני הייתי שם.

זה בדיוק מה שהרגשתי.

לא הבנתי למה בכלל הגעתי לפה ומהי המהות שלי.

אז נכון, ראשת ממשלה או מדענית אטום לא אהיה, אבל לפחות אמצה את הפוטנציאל לשמו הגעתי לפה! לפחות אחיה במקסימום אנרגיות שלי, במקסימום שאני יכולה! אכבוש כל יעד שאסמן, אעביר את חיי פה בהנאה שלמה, היום אבכה, מחר אשמח- כי למה לבזבז כל כך הרבה שנים על טינה וכעסים מיותרים??

את הבאסה של ההורות, הפכתי לכיף. את המריבות ומשחקי האגו של הזוגיות הפכתי למנוע שלי, את מערכות היחסים הבעייתיות שהיו לי בחיים הפכתי למטעיני אנרגיות עבורי. עשיתי שינוי, ממש, מהותי וגדול, ואם לפני חמש שנים הייתם אומרים לי איפה אהיה היום, לעולם לא הייתי מאמינה לכם. עבדתי ועודני עובדת מאוד קשה על המידות שלי. אני נלחמת יום יום בטבע האנושי שלי. רצה, נופלת, קמה וחוזרת לרוץ, לכבוש, לבחור, לחיות כמו שאני רוצה!!

אני מזמינה אתכם למסע אחר- מסע אל עצמכם. מסע בוא תפתחו את הראש ואת הלב, נהפוך את האדמה שלכם, בדיוק כמו לפני שתילה! נוציא את החצץ, את כל השיט, את כל הבאסה ונכין אותה לקראת שתילה חדשה- על מצע נקי, מאוורר יותר. כזה שיהפוך לכם את החשיבה, יגרום לכם לקבל אומץ, להאמין יותר בעצמכם והכי הכי חשוב, לעשות!!

נהפוך את החלומות שלכם לתוצאות בשטח. תתחילו בנקודה מסויימת ותסיימו במקום אחר לגמרי. זה יהיה קשה, לא פשוט, אבל כל כך כל כך משחרר. כל כך מתנה לעצמכם!

צילום: גלית סבג
צילום: גלית סבג

נשתחרר מהדעות שיש לכם כלפי עצמכם, מכל מה שחוסם אתכם, נתרכז במהות, בעיקר, במה שיקדם אותנו אל עבר החיים שבא לנו לחיות. תאמינו לי, הייתי שם והיום אני כבר במקום אחר.

את סדרת האימון האישי שלי אתחיל בספטמבר הקרוב. תכינו את עצמכם, בעיקר אם בא לכם קצת יותר!

נופר חן | צילום | אימון | תוצאות