הגבלות בהטבות, או איך לקפוץ בנג'י ולא לנחות על הראש

והנה עוד סיפור עם המלצה חשובה. נותנת לכם את החבל.. תחזיקו חזק.

עשר דקות הליכה על חוף 'פטונג' בתאילנד והנה אנחנו כבר מעל הלגונה, גובה 50 מ' מעל המים הצלולים. המדריך מבטיח שהכל מאובטח, אצלם אין תאונות ומצליח לזהות את הבעתה על פנינו מעבר למסכת ה'אנחנו קול, קטן עלינו, חיים את החיים באקסטרים.."

מישהו לסמוך עליו בכדי לנחות על קרקע בטוחה. התמונה : מאתר 'המומחים למשכנתאות'

כן, ממש. מה זה אקסטרים. אני כבר מחשבת את קיצי לאחור. חכו רגע, יש לי עוד כל כך הרבה להספיק עם האחד שלי, שעברתי תלאות עד שמצאתי אותו.. ויש לי גם עוד כמה דברים לעשות לבד, ספרים לכתוב, לזכות אולי בפרס פוליצר.. טוב עפתי , אבל אני תמיד מכוונת גבוה..

אני תופסת לו חזק את היד. אנחנו מאובטחים בכל הריתמות והכבלים מלמעלה עד למטה. החלטנו לקפוץ בנג'י ביחד. 'ללכת על כל הקופה'- הכל או כלום.  אם לא ניקח סיכון, איך נדע שאנחנו יכולים? שהצלחנו? וחייבים להודות, זה גם סיכון מחושב, כי אנחנו בחברה טובה, עם מדריכים מנוסים שנותנים לנו להרגיש שאנחנו בידיים טובות. ( למרות שברגעים אלו ידעתי שאנחנו בעיקר בידי שמיים שהיו קרובים מאי פעם..)

הצלחנו בסוף, התגברנו על החששות, סמכנו על הגמישות של חבל הנחיתה, נגענו במים ועמדנו בסוף על הרגליים.

שוק המשכנתאות- קופצים ראש עם המומחים

קפיצה לשוק המשכנתאות, היא כמו קפיצת ראש בבנג'י. אתה צריך לעשות זאת עם מומחים מקצועיים ומנוסים ש'יאבטחו' אותך עם הכלים הכלכליים הכי טובים, שיתנו לך את כל המידע וילוו אותך עד הנחיתה בשלום על הקרקע. הקרקע שלך.

החבל צריך להיות גמיש מספיק, בכדי שיוכל להחזיק את תמהיל המשכנתא שבנו לך המומחים למשכנתאות, אבל אם יהיה גמיש מידי, עלולה להתרחש התרסקות..

הצעדים הנבחנים

המטרה היא להקטין את הסיכונים לבנקים ולציבור, כי  גם לבנק יש גבולות והרי כבר אמרנו שאם החבל יהיה גמיש מידי וארוך מידי, אנו עלולים להתרסק. נבחנת האפשרות להגביל את סכום המשכנתא ל-   50%-60% משווי הדירה, או להעלות את שווי הבטחונות של רוכשי הדירות.

הצפי הוא, כי סכום המשכנתאות ילך ויגדל בחודשים הקרובים עקב הריביות הנמוכות ויוביל לעלייה נוספת במחירי הדירות.

טרם תאחזו ידיים ותקפצו למסלול המשמעותי ביותר בחייכם, עשו זאת עם אנשי המקצוע הנכונים. היוועצו במומחים למשכנתאות, שיודעים למצוא את הפתרון המיטבי עבורכם גם בתקופה של שינויים, גם כשבנק ישראל מציב הגבלים. המומחים למשכנתאות עובדים עם מיטב המוחות הבכירים של הבנקים, מעודכנים און ליין בכל הנתונים ויודעים להתנהל בסיכונים גבוהים.

אנחנו פה בכדי לתת לכם חבל לנחות על קרקע בטוחה. אתם רק צריכים ליצור עמנו קשר ולקחת