הבחירה שלכם פוגעת בי ובתינוקת שלי

בשם "החירות" שלכם פגעתם בחירות שלי ובבריאות של בתי. איך אתם חיים עם זה בשלום? על כל דקירה שהיא קיבלה היום, על כל נשימה שבאה לה בקושי אתם אחראים

זה פוסט כועס, וגם כואב. כי לפעמים צריך לומר גם את הדברים האלה והכי ברור שאפשר.

בואו נדבר רגע על חופש הבחירה שיש כאן לאלה שמאמינים שחיסונים זה השטן ומקור כל הרוע.

נזכיר שזכותם להאמין במה שהם רוצים, אבל נדבר גם על המחירים שאחרים משלמים כדי שהם יוכלו להתנהג כרצונם- לא לחסן ולהמשיך להסתובב בארץ בחופשיות.

אני, לעומת זאת, אמא מחוסנת שמחסנת את ילדיה. ככה החלטתי. אני רוצה לשמור עליהם מהסיכונים וההסתבכויות של מחלות מיותרות. זכותי, לא?

לפחות כמו זכותן של האמהות שבוחרות לא לחסן.

שירה, רגע לפני התפרצות החצבת (אלבום פרטי)

ואז הגיעה שירה – ילדה מהממת, בת 7 חודשים שמחוסנת בכל החיסונים שהיתה אמורה לקבל לפי גילה. חיסון נגד חצבת הוא לא אחד מהם (עד גיל שנה לא מחסנים).

אבל, מישהו, היכן שהוא סביבנו, כנראה לא היה מחוסן (אולי הורים של מישהו בחרו לא לחסן), חלה בחצבת ושירה נדבקה.

בת השבעה חודשים שלי בלתה היום יום שלם במיון, עם עירוי ודקירות בכל הגפיים בחדר מבודד, כשהיא סובלת ממחלה שלא היתה אמורה להגיע אליה. היא מתקשה לאכול, לשתות, לישון ולנשום. הרופאים לא מתרגשים מדי, ומעדיפים אותי ואותה כמה שיותר רחוק-כדי שלא תדביק עוד אנשים.

אני, שהייתי אמורה לעלות על מטוס לארה"ב הערב, קורקעתי הביתה (בהסגר עם תינוקת כאובה) וספגתי הפסד כספי גדול (לא, זה ממש לא העיקר ואפילו לא תפל, אבל גם זה נזק משני שאני סופגת ומעגל פגיעה של עבודה ולימודים הוא דבר שצריך להתחשב בו).

מעגלים שלמים סביבנו צריכים עכשיו לדאוג למנה שניה של חיסון לפעוטות שפגשו את שירה בימים האחרונים. גם אנשים מבוגרים מעל גיל 40 שפגשו את שירה לאחרונה צריכים להתחסן שוב.

כל זה בשם חופש הבחירה וזכויות הפרט על עצמו? ברצינות?

רוצים לא להתחסן? בבקשה, שבו לכם במקומות סגורים או סמנו עצמכם ואת הילדים שלכם עם שלטים גדולים שאומרים שזו ההחלטה שלכם. תנו לנו את הזכות לבחור אם להתקרב אליכם או להתרחק.

בשם "החירות" שלכם-פגעתם בחירות שלי ובבריאות של ילדתי ושל עוד רבים אחרים. איך אתם חיים עם זה בשלום?

על כל דקירה ודקירה שהתינוקת הזו קבלה היום, על כל נשימה שבה התקשתה ומתקשה אתם אחראים. הבחירה שלכם – פוגעת בכולנו.

הגיע הזמן שבשם החופש האמיתי שרוצים שיהיה כאן,יגבילו קצת את החופש שלכם.

שתפו עם אמהות מחסנות, ואמהות שאינן מחסנות.

אל תגידו מי זו מי, פשוט תנו להן לקרוא. כי נחמד להתווכח "באוויר" אבל את מחיר הוויכוחים התיאורטיים והחופש המוגזם בנושא הבת שלי כבר שלמה ומשלמת.

fainy
חרדית, פעילה חברתית , אשה ואמא מאושרת, עדיין מתמודדת עם הכל אבל עם חיוך יותר גדול