הבחורים של קלרה/ אדיבה גפן

אילו.
נדמה שהחיים הם הימור בין אילו כן ואילו לא. הבעיה היא שלכל אחד יש את האילו שלו שלא מרפה, כמו נעץ עיקש שנתקע בקיר.
אילו רק היא לא היתה נפרדת, מאהובה קופר. קופר, שכה אהבה במשך ארבע שנים, אך לא הסכים להתחייב וטס בלעדיה לאיסלנד. אילו לא החליטה שהיא חייבת בעקבות שברון הלב ללכת דחוף למספרה , ללא דיחוי…

habachurim_shel_klara_front(1)

אילו.
נדמה שהחיים הם הימור בין אילו כן ואילו לא. הבעיה היא שלכל אחד יש את האילו שלו שלא מרפה, כמו נעץ עיקש שנתקע בקיר.
אילו רק היא לא היתה נפרדת, מאהובה קופר. קופר, שכה אהבה במשך ארבע שנים, אך לא הסכים להתחייב וטס בלעדיה לאיסלנד. אילו לא החליטה שהיא חייבת בעקבות שברון הלב ללכת דחוף למספרה , ללא דיחוי…
אילו זה לא היה קורה, אולי היא לא היתה פוגשת במספרה את לי, את קלרה ואת שאר בנות המשפחה. שכה תמכו והקשיבו לה ברגעים הקשים. והזמינו אותה לחתונה של ליעד באותו הערב ולא נתנו לה אופציה לא לבוא.
ואילו באותו הערב בחתונה, היא לא היתה שותה ושותה, רוקדת ומקפצת. אולי אז היא לא היתה נקלעת לכל הצרות שתקפו אותה בצרורות. צרות הרבה יותר גדולות ממה שרק יכלה לדמיין.

דקלה שושקוביץ, בחורה בת 34, העובדת אצל סמי במשרד חקירות. מוצאת עצמה ללא אהבה וכמעט ללא עבודה. סמי יצאה לחופשה של כמה שבועות והשאירה אותה לבדה במשרד. המשרד נכנס לחובות, בעלת הבית מאיימת לנתק את החשמל במשרד, היא לא בטוחה שתצליח למשוך משכורת… ואיפה סמי???
קופר נסע שוב לכמה חודשים והשאיר אותה לבד. והגרוע מכך, שהוא עדיין לא מוכן להתחייב לה. למה גברים לא יכולים להתחייב???
היא חייבת להמשיך הלאה. תספורת חדשה אצל רוש, בטוח תעזור…

שם היא פגשת בפמליית הסלבס של משפחת מסילתי. משפחה נדיבה להפליא,שהרעיפה עליה חום וכסף בלתי צפויים. היא הוזמנה באותו הערב לחתונה הגדולה של בנם ליעד. היא רצתה לסרב, ניסתה כל תירוץ אפשרי. אבל לי החביבה לחצה ולחצה. ואולי בכל זאת לא יזיק לצאת ואולי אפילו להכיר את האנשים הנכונים.
לאחר שעות של התלבטויות במה ללבוש, היא מגיעה לאירוע. ותוך דקות ספורות, היא נסחפת למערבולת של שתייה וריקודים. כשהבינה שהגיע הזמן ללכת, אחד הבחורים תפס אותה וגרר אותה לצד. ידיו לא מרפות מכל איבר אפשרי בגופה. היא מחליטה לשחק את המשחק ונגררת איתו לפינה נסתרת, משתפת פעולה, עד הרגע שהוא עם מכנסיו מטה. ואז היא שלפה אבן הכתה בו וברחה משם.
היא הגיעה מתנדנדת ואפופה למגרש החניה. אבל היכן המכונית. לאן הזיזו אותה. לאחר שיטוט מלא ייאוש, היא מוצאת את מכוניתה בקצה מגרש החניה. היא עולה לאוטו, נתקלת בקיר וממשיכה לנסוע קדימה. היא חייבת לצאת מכאן…
היא נבלמת על ידי משהו, אבל היא לא יודעת מה וכוחותיה אזלו. היא נרדמת על ההגה. אבל מה שציפה לה כשהתעוררה היה הרבה מעבר לכל מה שרק יכלה לדמיין.
קהל רב הצטופף ליד רכבה. שוטרים. מה קורה כאן? האם הבחור שתקף אותה מת?

השוטרים מבשרים לה, שדרסה אישה. אבל איך זה קרה? היא מעורפלת, לא זוכרת. היא מובלת על ידי השוטרים למעצר.
מאותו הרגע, חייה משתנים והופכים למערבולת של סכנות שמשפחת מסילתי היא הכוח המניע שלה.

מי זו אותה האישה שנמצאה מתחת לגלגלי רכבה? האם היא הרגה את האישה המסתורית? האם הסקרנות הרגה את החתול?

את כל התשובות תצטרכו לקרוא בעצמכן :-)

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)