הבושם החושני לאישה BLACK OPIUM הבחירה הנכונה לאביב 2016

לאישה חסרת מנוחה, מלאת אנדרנלין ורצינית בו זמנית. אלגנטית, אופנתית בעלת אינטליגנציה חדה ויופי קורן; אישה שהטביעה את חותמה על כל מי שנקרה בדרכה עם… בלאק אופיום.

מותג המעצבים הבינלאומי Yves Saint Laurent השיק לכבוד חג הפסח והאביב בקניון עזריאלי שבתל-אביב את הבושם החושני לאישה BLACK OPIUM.
בלאק אופיום – התעוזה מגיעה בראש ובראשונה דרך הבחירה הייחודית של מרכיבים צלולים של אגס, פולי קפה, וניל ופוטצ'ולי מהווים התמכרות של נקטר אסור.13043424_1109583909093198_2757186197054402574_n
בלאק אופיום- בגוון שחור מאט בעל גימור נוצץ, מעניק אופי אורבני ועוצמתי לבקבוק, סוחף במסתורין שלו ומבטיח לקחת את מי שמשתמשת בו למסע מרתק.
אדי קמפבל, כוכבת רוק ודוגמנית זוכת פרס דוגמנות לשנת 2013, היא הפרזנטורית של "בלאק אופיום". בזכות השיער השחור שלה, עם הגישה של כוכבת רוק, בטוחה בגישתה, אדי נבחרה להיות המוזה של בלאק אופיום. היא מעבירה תחושה אצילית וקורטוב של הנאה, סימן ההיכר הייחודי שלה בזכותו התפרסמה בכל רחבי העולם.

אופיום 1

הבושם מבטא עצמאות, מיועד לנשים הממציאות את עצמן מחדש בכל רגע. נועזות, פראיות, דינמיות, אנרגטיות ומרתקות, נשים הלוקחות סיכונים.
בושם מיוחד, מושך, ומקורי. מדבר על חיפוש האחר האסור, לקיחת סיכונים ותחושת התשוקה של תמיד לרצות יותר "בלאק אופיום" – קלאסי ומהמם, נצחי ועכשווי. לנשים האומרות "כן" לסגנון, ליופי, למסתורין ולתשוקה.
חסר רחמים בכוח המשיכה שלו, אורבאני בגישה שלו, השם אופיום הוא מושג נרדף לתחושה של מסתורין, המבטיח לקחת את כל מי שמשתמשת בו למסע מרתק.
הבושם "בלאק אופיום" נוצר ע"י רוקחי הבשמים נטלי לרסון, מארי סלמניי, אונורין בלאן ואוליבייה קרספ. ממכר כמו מנת הקפאין הראשונה, עם פרחים לבנים מחשמלים הקושרים את הכל יחד, הניחוח האוריינטלי החדש והמענג הוא התרחקות רדיקלית מהמבנה של הבושם הקלאסי.
4 הכוכבים של עולם הבישום מעניקים את 4 החוזקות שלהם ל"בלאק אופיום" ויוצרים בושם חדש מקורי, מפתה, מושך ורב ממדים.
הניחוח הממכר של בלאק אופיום הוא משחק על חוסר ההתאמה בין מרירות אקורד פולי קפה לבין פרחים לבנים זוהרים. פולי הקפה מכים בחוזקה ומטלטלים את החושים, אחריהם הבושם הופך רך ונשי יותר עם פרחים לבנים של היסמין סמבק ואבסולוט של פריחת התפוז. בסיום, ממכר להפליא, הפיתוי העילאי של וניל ושל תווים עציים של ארז ופטצ'ולי, המעניקים לבושם עוצמה, עומק והידור מסתורי.

אופיום 2

בקבוק המהדהד כוח, משיכה ופיתוי
הצורה נראית מוכרת עם הלב העגול, הנשי במרכז הבקבוק המרובע והאיקוני של אופיום. אבל זהו הדמיון היחידי. הבקבוק של "בלאק אופיום" בעל גימור נוצץ בשחור מאט, מעניק אופי אורבני. גימור של אבקת כוכבים מנצנץ בעדינות, יהלום גס ועם זאת מעודן. במרכז הבקבוק המרובע והאיקוני של אופיום לב עגול ונשי. בולט בחוסר ההתאמה שלו לסביבה, חתרני, מוחשי, הוא שייך לכף היד, חלק בלתי נפרד. ואז, טבעת האש בליבו, זהב לוהט, נשי הבוער באנרגיה, ועם זאת ברכות ובתחכום – אצילי, קריר, וקשה גם כן.
ועכשיו… פתחי את האריזה, הרגישי את הבקבוק, הריחי את הבושם שבפנים והתענגי על האופיום שלך…
אני כבר התמכרתי…לבושם…
מחיר מומלץ לצרכן: (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שקול דעתם).
50 מ"ל – 510 ₪
90 מ"ל – 650 ₪
ניתן להשיג ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, אפריל, ניו-פארם בפרפומריות נבחרות ברחבי הארץ.
ערכה: נדיה היבא