היופי בעיניי המתבונן

האני מאמין שלי הוא שאין אישה לא יפה. יש אישה שלא מודעת לחוזקה שבה, מזמינה כל אחת למצוא בעולם האיפור את האור שבה

צילום בן איפרגן

"את מתחילה לעבוד אצלי מחר בבוקר".

כך אמר לי מנכ"ל חברת האיפור בפעם הראשונה שפגש אותי, אני חיילת משוחררת שהתנדבה לעזור לאמא שלה במכון הקוסמטיקה לארח ערב נשים, זה היה המפגש הראשון שלי עם עולם האיפור

וכך היה שבצורה לא צפויה מצאתי את עצמי עובדת בחברת איפור שרק הוקמה, נשאבת לעולם שם של צבע ששאב אותי אליו טוטאלית. ואני, שחשבתי שאהפוך לחוקרת משטרתית גיליתי שלחיים יש תוכניות משלהם בשבילי.

 

אחריי שנתיים בחברה החלטתי ללמוד איפור בצורה מקצועית וכמכי"ת בצבא ושילוב של יכולות עמידה מול קהל  הובילו אותי כעבור 3 שנים כבר לעמדת מנהלת הדרכה, נוסעת ברחבי הארץ ומפיצה את התורה של החברה. בהריון של ביתי הבכורה החלטתי שזה הזמן לפרוס כנפיים לדרך עצמאית וחדשה .

היום כבר למעלה מעשור שעצמאית ונהנית מכל רגע. מאוהבת לחלוטין במקצוע, אוהבת לעבוד עם הידיים, אוהבת טקסטורות, אוהבת של שילוב של צבעים, אוהבת אנשים, אוהבת את היכולת במשיכת מכחול אחת לגרום לאישה מולי להרגיש הכי מוארת ויפה.

לתת לה ביטחון וידע ובעיקר מלא אנרגיה. איפור זו חויה אינטימית. אני נוגעת ומלטפת את תווי הפנים ומחדדת את היופי בכל אחת, כל אישה היא יפה.

 

צילום עצמי
צילום עצמי

 

אני חושבת שיש מלא מאפרים טובים אבל אין הרבה בעלי מקצוע שמביאים איתם אנרגיה שמעצימה את החויה, מבחינתי זה הרבה מעבר למקצוע, זו שליחות. ומה שמייחד אותי זו שמחת החיים שאני מביאה לכל סיטואציה, אחד הדברים שאני עושה הכי הרבה זה ללוות כלות ביום חתונתן ימים שמלאים ברגשות של לחץ והתרגשות, היכולת שלי לאזן את האנרגיה עם הומור וצחוק ולהצליח לראות את התמונה הגדולה, לא רק את האיפור או השיער אלא את הצרכים הרגשיים של האישה שיושבת מולי.

אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות אלו סדנאות האיפור שאני מעבירה למאפרים מקצועיים וגם לנשים שמגיעות אליי ללמוד איפור ברמה היומית בצורה הכי יעילה ומחמיאה. אני מאמינה שתיק איפור אישי צריך להיות מצומצם וממוקד כמו סטיילינג טוב לגוף, לכל אחת יש נבחרת מוצרים מנצחת, ברגע שאת מצליחה ליצור לעצמך את הנבחרת הנכונה, השמיים הם הגבול. תיק איפור מנצח כולל בתוכו מייקאפ, סומק, מסקרה ושפתון, אלו מוצרי שהבסיס שניתן ליצור איתם לוק איפור מלא שיתאים לכל שעות היום.

 

לכל אישה יש נקודת חוזקה. הדבר המסויים באיפור שייתן לה אור וביטחון, יש נשים שחייבות ליפסטיק, אלו שלא יצאו מהבית ללא סומק, בעיניי כל אישה יכולה למצוא את החיבור שלה, את נקודת הצבע שתיתן לה אור  בפנים.

 

 

 

 

חן צארום
מאפרת ומעצבת שיער , אופנה כלות וסדנאות איפור. בעיניי , בכל אישה יש כוכבת רק צריך לדעת לתת לה לזהור. כאן לחלוק אתכן את עולמי.