האם כדאי לשכור שירותי ניקיון משרדים?

בחורה עם מחשב נייד

יתרונות ניקיון משרדים

 

המשרד הינו החזות שלנו בעיני הסביבה, ולניקיונו יש חשיבות רבה יותר ממה שתוכלו לדמיין. המשרד מבטא את הרושם שאנו רוצים ליצור אצל הלקוח, משרד נקי- רושם חיובי, משרד לא נקי- רושם שלילי. זה אינו משנה כלל היכן המשרד נמצא, אם זה בדירה בתוך בניין מגורים, בבתי משרדים או במפעלים, המשרד מעיד על מה שאנו רוצים להציג בפני הלקוח.

שחר מור ניקיון משרדים

האם כדאי לשכור שרותי ניקיון משרדים חיצוניים?משרדים רבים מתלבטים האם כדאי להעסיק חברות המתמחות בשירותי ניקיון משרדים במרכז לניקוי העסק כמו חברת שחר מור או שמא למצוא פיתרון בעצמם (בלהעסיק עובדים זרים או לנקות לבד).

חברת ניקיון חיצונית תועיל לבעל המשרד בכמה רבדים:


א. שרותי ניקיון ברוב המקרים לא יהיו בראש מעייניו  של בעל המשרד ולרוב לא יפנה זמן להתעסק בזאת.
ב. דרישה מהספק לרמת שרות מסוימת  כדי לגרום לשיפור השרות  אצל המזמין .
ג. חוסר מומחיות של מזמין השירותים  לנגישות ,איתור והשמה של האוכלוסייה הזמינה לביצוע עבודות הניקיון ואי רצון בסיסי להתעסק עם הקשיים של הפעלה והנגשת האוכלוסייה במסגרת יחסי  עובד-מעביד.
ד. האפשרות של בעל המשרד  לדרוש החלפת עובדי ניקיון כרצונו מבלי להתעמת ישירות עם העובד או נציג של ארגון עובדים.

עגלת ניקיון לניקוי המשרד
עגלת ניקיון לניקוי המשרד

כיצד חברת ניקיון משרדים אמורה לנקות במשרד שלך?

חברות ניקיון איכותיות המבצעות ניקיון יסודי מסתכלות על הפרטים הקטנים גם אם הם נראים לעובדי המשרד חסרי משמעות. ניקיון משרדים כולל ניקוי מחשב, מקלדות, מדפסות, מושבי הכיסא וכו'. חברות ניקיון מקצועיות ידאגו להסיר אבק ממקום מושבם של העובדים והתאים המשרדיים, ובנוסף יעשו שימוש בחומרי ניקיון איכותיים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים.

 

אז למה בעצם להשקיע בניקיון המשרד?

ניקיון המשרד הוא חלק בלתי נפרד מהמשרד עצמו ומעיסוקיו, להשקיע בניקיון משמע להשקיע בעסק. כשלקוחות חדשים מגיעים למשרד הם סוקרים אותו וזה הוא הרושם הראשוני הנוצר על המשרד, אם הלקוחות יראו משרד מלוכלך ולא מטופח  אז מי יודע, אולי גם עליהם לא ישקיעו ככה?
כיום, כשניקיון משרד הוא חלק בלתי נפרד מרובד הכלכלי-חברתי בעולם המודרני, כל משרד שמכבד את עצמו שומר על ניקיון המשרד, משרד נקי- פרנסה טובה.

 

כתבה זו נערכה בשיתוף עם חברת ניקיון המשרדים – שחר מור

ניתן להתרשם ממגוון שירותי ניקיון באתר החברה
אזורי שירות מרכזיים:  רחובות | ראשון לציון | בת ים | לוד