האם חברת ניקיון עדיפה על עוזרת בית?

חברת ניקיון

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו נקי, ולשם כך אנחנו זקוקים לעזרה מקצועית

הסביבה הנקייה שלנו היא אחד המרכיבים המהותיים והחשובים של איכות החיים שלנו. לא בכדי אנחנו עושים מאמצים רבים ומשקיעים זמן ומשאבים רבים בניסיון לשמור על הבית שלנו ועל סביבת המחייה שלנו נקייה ככל הניתן, משום שכאשר אנחנו חיים בסביבה שאינה נקייה גם אנחנו וגם הסביבה הקרובה שלנו לא נהנית מהשהות בה. עם זאת, המציאות שלנו לחוצה ואנחנו עובדים שעות רבות ולא מסוגלים להשקיע בניקיון הבית את הזמן שראוי לו. משום כך אנחנו זקוקים לעזרה מקצועית בניקיון הבית, והשאלה היא האם עלינו לפנות לעוזרת בית פרטית או שמא לחברת ניקיון מקצועית. התשובה לשאלה הזו ממש כאן.

האם אנחנו צריכים לשכור עוזרת בית או דווקא לפנות לחברת ניקיון?

  • נסקור בתחילה את האפשרות של עוזרת בית. עם עוזרת בית פרטית אנחנו מקבלים אמנם שירות אישי ויוצרים קשר פרסונלי ולכאורה גם גמיש יחסית עם שירות הניקיון שלנו, אבל הבעיה בתפיסה הזו גדולה מהיתרונות. בתור התחלה, אנחנו תלויים לחלוטין בעוזרת הבית עצמה, ובכל סיטואציה שבה היא לא זמינה לנו מסיבות אישיות אנחנו לא מנקים את הבית. בנוסף, במידה ואנחנו לא מרוצים משירותיה הפסקת ההתקשרות היא פיטורין לכל דבר, עם כל המשמעויות הכלכליות והפיצויים שכרוכים בכך.
  • מנגד, כשאנחנו פונים לחברת ניקיון איכותית המצב קצת אחר. הבית שלנו מתנקה באותם פרקי זמן קבועים שנחוצים לנו, ולעתים קרובות גם כן עם אותם אנשי השירות, אך במידה ומי מהם לא זמין תמיד יהיה תחליף. בנוסף, בקרת האיכות של חברת הניקיון משמעותית הרבה יותר ועובד שלא עושה את עבודתו לשביעות רצוננו יכול להיות מוחלף בבית שלנו. גם מבחינה כלכלית, הכסף שאנחנו משלמים לחברת הניקיון לעתים קרובות יהיה פחות מזה שנשלם לעוזרת הבית הפרטית.

חברת ניקיון

את שירותי הניקיון האמינים והאיכותיים ביותר נקבל מחברה איכותית שזו מומחיותה

ניתן להבין שלמעשה בכל קטגוריה היתרון הברור בתחום הניקיון הולך לחברת הניקיון. ואכן, העובדות בשטח מספרות לנו שאת התוצאות הטובות ביותר בניקיון הבית מקבלים עם חברת ניקיון איכותית.