האישה שחשפה את הגיחוך של בר רפאלי

אנחנו רגילים לראות בבר רפאלי מושלמת ומהממת, ואז הגיעה בחורה לא קטנה אחת והראתה לנו שגם בר רפאלי יכולה להיות לא מושלמת

אתמול עלתה ביוטיוב פרסומת לתוכנית של מיכל שם טוב ברדיו דרום. פרסומת בשם "הר רפאלי", שהיא פרודיה על פרסומת של בר רפאלי למשקפיים. צפו רגע בשני הסרטונים ואז תחזרו אליי:

המקור:

הפרודיה:

השאלה הראשונה שקפצה לי לראש זה "מה לעזאזל רצו להגיד פה?" והשאלה השנייה היא "למה שוב מגחיכים שמנות ולמה הבחורה הזאת עושה את זה לעצמה?". אלא שבצפייה שנייה ושלישית פתאום הבנתי שלא הבחורה השמנה היא זאת שמגוחכת פה, אלא דווקא בר רפאלי (אם כי אני חייבת להודות שלא בטוח בכלל שזאת היתה כוונת המשוררת. אולי היא סתם רצתה לתפוס טרמפ על בר).

אנחנו רגילים להתפעל מכל מה שרפאלי עושה ולהתעלף מיופיה. זה נכון, היא מהממת באופן בלתי ניתן לוויכוח, אבל הפרסומת הספציפית הזאת היא מהפרסומות הגרועות ביותר, שלשמחתנו הולכות ומתמעטות, אבל לא מספיק: אין קשר בין מה שרואים בפרסומת למוצר, מדובר בהחפצה מושלמת של גוף האישה ובכל מה שרע בעולם הפרסום. דון דרייפר היה יכול להיות גאה, אבל הוא עבד בפיפטיז.

אבל זאת בר רפאלי, והו, כמה שהיא יפה. ואז הגיעה בחורה אחרת. יפה גם היא, אבל גדולה, ופתאום התנועות נראות דביליות ופתאום הפרסומת נראית קצת דוחה. ופתאום אנחנו מגלים את כל הבעייתיות שהסתתרה קודם בצל יופייה המסנוור של רפאלי.

קרן פלס מהממת

באותו הקשר אי אפשר שלא לשבח את חברת זברה על הפרסומת שלהם עם קרן פלס. בואו לא נשלה את עצמנו – בעולם הזה כולם ציניים, כולם רוצים להרוויח כסף וכולם מנצלים אותנו בתקווה להיות הסרטון שכולם ידברו עליו. אבל אתם יודעים מה? אני מעדיפה ליפול במניפולציה שלא מחפיצה נשים מאשר בכזאת שכן.