האחות/ לואיז ג'נסן

חברה טובה, היא כמו אחות בנפש עבור חלקנו. כמו שאתם יודעים, דם לא תמיד יותר סמיך ממים…גרייס וצ'רלי היו החברות הכי טובות מגיל תשע. צ'רלי, שהיתה ילדה לאם חד הורית, שאלכוהול היה חלק בלתי נפרד מחייה, וגרייס, אשר איבדה את אביה בגיל תשע בנסיבות מצערות וקשות, הופכות ל'אחיות תאומות'. חברות כה חזקה, שרק מותה של צ'רלי הצליח להפריד ביניהן.

האחות מאת לואיז ג%27נסן

חברה טובה, היא כמו אחות בנפש עבור חלקנו.כמו שאתם יודעים, דם לא תמיד יותר סמיך ממים…

גרייס וצ'רלי היו החברות הכי טובות מגיל תשע. צ'רלי, שהיתה ילדה לאם חד הורית, שאלכוהול היה חלק בלתי נפרד מחייה, וגרייס, אשר איבדה את אביה בגיל תשע בנסיבות מצערות וקשות, הופכות ל"אחיות תאומות".
חברות כה חזקה, שרק מותה של צ'רלי הצליח להפריד ביניהן.

בגיל שמונה עשרה, צ'רלי עזבה בפתאומיות וחזרה ביום שבו היא נפטרה. מילותיה האחרונות של צ'רלי לפני שעזבה את הכפר בו התגוררו היו: "עשיתי דבר נורא, אני מקווה שתוכלי לסלוח לי…". למה היא התכוונה והאם היה לזה קשר למותה הפתאומי?

ליבה של גרייס נשבר עם מותה של צ'רלי. היא היתה החצי השני שלה. גם הזוגיות האוהבת עם דן לא הצליחה לאחות את השברים. כאבה ושברון ליבה רק הלכו והפרידו בינה לבין בן זוגה.
מילותיה של צ'רלי המשיכו לרדוף אותה, והיא החליטה להוציא את קופסאת הזיכרונות המשותפת שלהן ולחפש תשובות.והיא אכן גילתה עליה דברים שלא ידעה. אבל, עדיין זה לא הסביר מה עשתה.

גרייס מתוך כאבה ואהבתה לצ'רלי, החליטה שהגיע הזמן לעשות משהו אחרון למען חברתה הטובה. לצאת לחפש את אביה של צ'רלי, בעזרתו של בן. בן מוצא את אנה, המתגלה כבתו של האב האבוד. ואכן הדמיון בינה ובין צ'רלי כה גדול, עד שגרייס מכניסה את אנה לביתה ולחייה. מה שגורם לחייה להפוך במהרה לסרט אימה…

ואם לא די בכך, היא חשה שמשהו עוקב אחריה, כך לפחות היא חושבת, אבל לא בטוחה שאלו לא כדורי השינה בשילוב כוסות היין הרבות אותן היא שותה כדי לשכוח. למה שמישהו יעקוב אחריה?

חייה מתחילים לקרוס. היא מאבדת את השרשרת שצ'רלי נתנה לה, משעים אותה מהעבודה, החתול שלה נמצא מת, הזוגיות שלה עם דן מתפרקת. ובכללי, נראה שמשהו רוצה ברעתה. אבל מדוע?

מוזמנים לקרוא ולגלות את כל התשובות…

קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)