האוסטרליים Quiksilver ו- Roxy, כובשים את הסנטר

מותגי אופנת הגלישה Quiksilver ו- Roxy, מותגי אופנת גלישה איכותיים, נחשקים ופונקציונאליים, אשר עד עכשיו ניתן היה להשיגם רק בחו"ל

חופשת הקיץ לילדים כבר כמעט מסתיימת לה, אבל אצלי עד אחרי סוכות עדיין קיץ. עוד 2 חופשות ממתינות לה בפתח וברור שהן כוללות חוף ים, שמש והרבה גלים.
על אהבה שלי לבגדי ים כולן כבר יודעים ובמיוחד שמדובר על בגדי ים שעשויים עבור גולשים כאלה שנצמדים אלייך לגוף ולא זזים. תקפצי על הגלים, תרוצי לא משנה מה הוא לא זז.

IMG_5024
כשהשמועה על חברה חדשה שהולכת לפתוח סניף בארץ – חיכיתי בציפייה לפני הרכישה לחופשה החדשה.                                                                                     כאשר נודע לי שחברת ROXY ו – QUIKSILVER מותגי הגלישה הבינלאומיים מגיעים לארץ.  בילי האוס חברת בת של פוקס המפעילה את רשת בילבונג האהובה עלי מתרחבת ופתחה חנות דגל ומעוצבת בקונספט העולמי בדיזנגוף סנטר בתל אביב.

IMG_5020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מותג האופנה ROXY
מותג אופנה ספורט ואקסטרים לנשים, אך מבלי לוותר על הרוך והעדינות מציע קולקציות טרנדיות בהשראת ההרים, הנופים והים.
הקולקציה כוללת אופנת חוף בטרנדים מובילים ובולטים, בצבעי ניוד ובצבעים בהירים, מבדים קלילים ונושמים, אופנת ספורט ואקססוריז. וכמובן גולת הכותרת קולקציית בגדי ים בשלל צבעים והדפסים.

IMG_5221
למען האמת, הגעתי לחנות מאוד מפוקסת, אני צריכה 2 בגדי ים חדשים לחופשות הבאות עלי לטובה, הרי גם כך רוב היום אני בים בגלים או על החול. כל השאר לא ממש חשוב. הצצה קטנטנה של המלווה שלי או בתפקידה הייעודי ה"עין הנוספת" בשלל בגדי החוף, ואיכשהו ננטשו להם בגדי הים והחלה סערה חדשה.
זה ליום הראשון בערב, זה לבוקר השני , זה לערב השני ואני מתלבטת בין הבוקר לערב של היום השלישי. היא מסתכלת עליי פוערת פה ובעיניים גדולות: "תזכירי לי מתי בדיוק היה איכפת לך מה את לובשת לחוף? את בעניין בגדי הים, ואני בעניין החוף, אל תבלבלי עכשיו את היוצרות, אני עם האופנת חוף".
למה כועסת? אני מחזירה לה אני פותחת את הראש לדברים חדשים. כן הי משיבה לי, אבל את ראשון בערב, את שני בבוקר ואת שני בערב אני רוצה. ואנחנו לא יכולות ללכת על אותו דבר. אני באתי איתך למדוד בגדי ים, גשי למדוד.

מותג אופנת הגלישה roxy צילום יחצ חול
טוב בסדר, אז יש פה עוד פריטים אני אבחר משהו אחר. לא ! את קודם תבחרי בגדי ים, אני אבחר את הבגדי חוף שאני מעוניינת בהם ולאחר מכן תוכלי לבחור.
כך התחלנו את מסע הרכישות מחלקות תפקידים, אני באגף הים, היא באגף האופנה. בסך הכל בקשתי שתתלווה אלי לתפקיד ה"עין הנוספת" והיא כבר בתהליך רכישה.

IMG_5022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
בנוסף גם מותג האופנה האוסטרלי QUIKSILVER החוגג 50 שנות פעילות, מציע קולקציה אופנתית ופונקציונאלית הכוללת טי שירטים, בגדי ים, כובעים המתאימים במיוחד לאוהבי הגלישה והספורט אתגרי.

ואני אומרת ברוכים הבאים ROXY ו – QUIKSILVER אתם בהחלט עשיתם לי את החופשות הבאות מלאות בשיק ובסטייל מבלי לחנוק את הארנק.

IMG_5222

היתה, התחדשה ומוכנה לחופשה הבאה 

שלכן, 

רעבה תמיד, 

נטעלי כץ