האגדה על פלנטה ארץ – "מבשרי-השחר"

השנה בה קראתי את הספר "מבשרי השחר" היתה 1995, זו היתה השנה בה התחלתי את המסע הרוחני שלי. חמש שנים מאוחר יותר הפכתי לצמחונית ו-18 שנים מאוחר יותר לטבעונית. גם לאחר המעבר לאורח חיים טבעוני, לקח לי כשנה וחצי עד שמשהו התחבר במודעות שלי וגרם לי לראות את הקשר ההדוק והעמוק בין דרכי הרוחנית והבחירה באורח חיים טבעוני, ולהבין את חשיבותה של הטבעונות כגל רוחני שמשנה את פני האנושות. ובהקשר הזה הנה סיפור אגדה על פלנטה ארץ….

לפני כ-20 שנה, בתחילת דרכי הרוחנית קראתי ספר שהיה מאד משמעותי עבורי, הספר נקרא “מבשרי השחר – מסרים מהפליאדות” מאת ברברה מרסיניאק בהוצאת ‘מרקם’, הראשון מתוך טרילוגיה שכתבה. מרסיניאק היא מתקשרת אמריקאית בת זמננו. שני הספרים שבאו בעקבותיו “אדמה” ו”משפחת האור” הביאו גם הם מסרים מיישויות חוצניות לכדור הארץ שמקורן במערכת שמש אחרת. מדובר  בקבוצה של הוויות נאורות מהפליאדות (מערכת שמש חיצונית לשלנו הרחוקה ממנה מליוני שנות אור) שבאו לעזור לתושבי כדור הארץ (שאני אכנה אותה “פלנטה ארץ”)  להתקדם ולהתפתח.

הספר, שנכתב ב-1992 מביא מידע שהיה חדשני אז כמו גם היום. בנוסף לספרים רבים נוספים ליווה והעשיר את דרכי הרוחנית בהכילו מידע רב שמתחבר לעיסוק שלי באיזון אנרגטי וקריסטלים. לאחרונה עיינתי בו שוב ומצאתי בו לא  אמירות שקשורות לחשיבות השימוש בקריסטלים בהתפתחות האנושית, ושאפשר לקשרן למהפכה הטבעונית בהקשר לאתגרים שהמין האנושי חווה בתהליך ההתפתחותי שלו.

עיקרי הדברים שמובאים בספר מדברים על מהפכה שקורית עכשו, סוג של תיקון והתפתחות מואצים שמתחוללים במקום הכי בסיסי: ה-DNA האנושי. היישויות מהפליאדות נותנים הסבר מפורט על השינוי שעיקרו חיבור מחדש של רוב זוגות סלילי ה DNA  האנושי שנותקו לפני זמן רב. על פי המידע שהם מעבירים, החיבור מחדש יחבר את מרכזי האנרגיה האנושיים (הצ’קרות) ויסנכרן אותן עם צ’קרות שקיימות בנוסף לשבע המרכזיות שמחוברות לגוף הפיזי.

מבשרי השחר - תמונת אילוסטרציה. צילום: מקס מורון

אותן צ’קרות נמצאות מחוץ לגוף האנושי של כל אדם. המוכרת שבהן היא הצ’קרה האתרית שנמצא מעל חלקה העליון של הגולגולת, לאלה שמסוגלים לראותה היא נראית כמו טבעת אור הממוקמת בערך 20 ס”מ מעל הראש. זהו אותו עיגול אור מעל הראש שרואים לעיתים בציורים של מלאכים. מדובר על כך שבכל תא אנושי יש אינסוף סיבי אור שברובם אין כרגע שימוש והם בגדר פונטציאל, אך סיבי אור רבים שמגיעים בתקופה זו מבחוץ, יתחברו אליהם בתהליך מיוחד ויתפעלו אותם, מה שיצית ויתגבר את התהליך של חיבור סלילי ה-DNA ושדרוג המערכת האנושית בכל הרמות. אסור לשכוח שהספר נכתב בשנת 1992 ודיבר על תהליך שהיה בתחילתו, מאז עברו עשרים וארבע שנים וללא ספק העולם הרוחני עבר כברת דרך מדהימה, ויש לציין את המהפיכה הטבעונית כהעלאת הילוך חשובה לאין ערוך בתהליך זה.

בדרכי הרוחנית משולבת מהרגע הראשון עבודה אנרגטית  עם קריסטלים, מינרלים ואבנים שמהדהדים תדר אנרגטי ייחודי המשמש לריפוי והתפתחות. והנה ציטוט מהספר, מעמוד 66:

“חלק מהאנשים שעל פני פלנטה זו, בייחוד אלו שעובדים עם קריסטלים ילמדו למלא ולהפעיל את גופם של אנשים אחרים בסיבים אלה, הסיבים יופעלו בגופם של האנשים אשר יבקשו התנסות זו בקריסטלים, וזה יעניק להם מידע וידיעה מידיים. בכיוון זה מתפתח החינוך. יהיו הוויות שיעזרו לכם בכל זה. יהיה עליכם להיות מסוגלים לזהות הוויות עלו ולזהות מציאויות אחרות שקיימות סביבכם.”

המסר המרגש הזה היה בעצם הראשון שקיבלתי מבחוץ לגבי החשיבות העמוקה ביותר של החיבור שלי לקריסטלים, אני מודה שלא באמת הבנתי אותו לעומקו, אבל הוא הלך איתי מאז.

השנה בה קראתי את הספר, 1995, היתה השנה בה התחלתי את המסע הרוחני שלי. חמש שנים מאוחר יותר הפכתי לצמחונית ו-18 שנים מאוחר יותר  לטבעונית. גם לאחר המעבר לאורח חיים טבעוני, לקח לי כשנה וחצי עד שמשהו התחבר במודעות שלי וגרם לי לראות את הקשר ההדוק והעמוק בין דרכי הרוחנית לבחירה באורח החיים הטבעוני, ולהבין את חשיבותה של הטבעונות כגל רוחני שמשנה את פני האנושות. כשהבנתי את זה לקחתי על עצמי בנפש חפצה להפיץ את הבשורה הטבעונית מנקודת מבט רוחנית, ואני יותר משמחה לגלות סביבי אנשים נוספים מהתחום הרוחני שגם הם מכירים בחשיבותו של החיבור.

הנה ציטוט נוסף מהספר, מעמוד 53 שמתחבר בתודעה שלי לטבעונות: “בני האדם יזדקקו לכך שיוליכו אותם שולל לפני שהם יוכלו להתעורר. רבים מכם עלולים לגלות שתהיו מתוסכלים מאד. אתם תראו דברים שאחרים לא יראו; תראו טירוף המוני מתרחש על פני הפלנטה, ולא תהיו מוכנים לחיות עם זה. תראו המוני אנשים פונים לעבר אל שקרי שהוא הבל הבלים.”

כמובן שאפשר לפרש את זה בכמה אופנים, אך בהחלט יתכן שהטירוף ההמוני מדבר על הצריכה מהחי שמכלה את הבריאות של בני האדם, גורמת סבל בלתי נתפס לבעלי החיים והורסת את הפלנטה ועקב פיצוץ האוכלוסין זה קורה בכמויות בלתי נתפשות. האל השקרי הוא לצורך העניין השלטון התאגידי הכלכלי שמשתמש בתקשורת ובתאוות האנושיות של אלה שעדין לא התעוררו לצרכיו.

וזוהי הסאגה ההיסטורית, הסיפור שמספרים אנשי הפליאדות על מאבק השליטה, על מה שקרה כאן ב”פלנטה ארץ” לפני עידן ועידנים ועל השינוי שקורה עכשו:

לפי גירסתם, בעבר הרחוק, לפני עידן ועידנים, “פלנטה ארץ” נשלטה על ידי ישויות שוחרות שלום ובני האדם שחיו בה חוו חיים שקטים ושלווים. באותה תקופה נוצר מאבק שליטה על הפלנטה, ישויות מפותחות בצקרות העליונות והתחתונות אך ללא חיבור לצ'קרות הרגש, השתלטו והפקיעו את השליטה בה מידיהן של אותן יישויות שוחרות שלום.

אפשר להשוות זאת להשתלטות של תאגיד מפלצתי על חברה מצליחה, כבעלי התאגיד הם המשל לשליטים, העובדים בחברה המשל לבני האנוש. אותן יישויות מפותחות היו מעוניינות לשלוט בתודעה האנושית המופלאה, היו להם הכלים לעשות שינויים גנטיים, אך חסרו להם אינטליגנציה רגשית ורצון טוב. בתוצאה מהמהפך בשלטון, בני האנוש שחיו בפלנטה ארץ עברו שינויים גנטיים יסודיים. שינויים שכללו שיבוש של ה-DNA האנושי המורכב בעיקרו מ-12 זוגות של סלילים. השליטים החדשים ניתקו את רוב זוגות הסלילים והחדירו למין האנושי אנרגיות קשות של פחד ובלבול, ואכן, אם נסתכל על ההיסטוריה האנושית, בעיקר זו הידועה לנו, נראה שלכל אורכה קיים איזכור של מלחמות, כעסים, רוע ומריבות המבוססים על אגו אנושי.

בעשורים האחרונים החל בהדרגה תהליך בו האחראים המקוריים על הפלנטה עושים את הצעדים הנדרשים לקחת אותה חזרה לאחריותם, יש לזה הרבה שמות, הביטוי האסטרולוגי קורה לזה ‘העידן החדש’, יש כאלה שקוראים לזה ‘סוף העולם’ וראייה אפוקליפטית אכן מנבאת מזה שנים שהעולם ייחרב, אבל זה גם עשוי להיות סוף העולם כפי שהתקיים עד כה ותחילת קיומו של העולם בגרסה אחרת, נכונה יותר.

זה מתבטא בכך שאותם סלילים של DNA שהיו מפוצלים מתחילים בהדרגה להתחבר מחדש. ישנם אנשים מסוימים שנקראים להוביל את השינוי, אותם אנשים חווים בחיי היום יום שלהם התעוררות ותחושה של שליחות. הם חווים שינוי גדול בעצמם וצורך בלתי נלאה לקחת אחרים איתם. אנחנו רואים את זה קורה לא רק בנושא הטבעונות, אבל מאחר ואורח החיים הטבעוני קשור בכל כך הרבה דברים חשובים למין האנושי: בריאות, מוסריות ואקולוגיה אין ספק שזהו השינוי הגדול ביותר שאפשר לקרוא לו בשם שקורה כרגע. מובילי הדרך הטבעונית חווים אתגרים משמעותיים, אך בו זמנית מקבלים המון עזרה שמתבטאת בכוח פנימי שמגיע מתוכם משולב בכוח שעוזר להם מבחוץ. עם כל הקושי שהם עוברים הם רואים תוצאות חיוביות שגורמות להם להמשיך בדרך למרות שאינה פשוטה.

ללא ספק, הבחירה של אותן נשמות שנמצאות בגוף אנושי בתקופתנו וחוות תודעה פתוחה היא מאד מדויקת וגבוהה. ומי שהדברים מעוררים אצלו רגש והזדהות, מוזמן לקרוא את הספר.

אסיים בציטוט נוסף שמדבר אל אותם אנשים שנענו לקריאה:

“כאשר זכרונכם יתחיל להתעורר, תתחילו להגיב לתוכנית שעמה באתם כדי להשתתף בשינוי התדרים. תתחילו להחזיק בתדר מסוים ולשמור עליו, ותתחילו לחיות אותו. זהות כתדר היא הסך הכולל של השידור של הגוף המנטלי, הרגשי והרוחני שלכם, שמשודר בצורה של פעימות אלקטרוניות. בזמן שאתם חיים את התדר שלכם, אתם משפיעים על כל אדם ועל כל מקום שאליו אתם מגיעים. זה מה שאתם עושים ממש ברגע זה, יש רבים שכבר מבינים את המשימה שלהם, ויש אחרים שאצלם הזכרון רק מתחיל להתעורר.”

*****************************
תודה שקראתם.

דעתכם חשובה לי , ואשמח לשמוע תגובות. ניתן להגיב בסופו של כל פוסט.
כמו-כן, אתם מוזמנים לעקוב אחרי הבלוג. לשם כך יש ללחוץ על הכפתור למעלה משמאל עם ציור הסיכה והכיתוב “עקבו אחרי”, לבחור באופציה של דואר ולמלא כתובת אימייל. האתר ישלח לכם הודעת אימייל בכל פעם שיעלה פוסט חדש.
לבלוג יש גם דף שמלווה אותו בפייסבוק. אפשר לעשות לייק לדף ולראות את הפוסטים שם:
https://www.facebook.com/vegan1.spirit

ואתם מוזמנים כמובן לבקר באתר שלי: www.cmw.co.il

שלכם בברכה, מיכל.