ד"ר ויז'נסקי – טיפול בשתל דנטלי

ד"ר ויז'נסקי עם מטופלת
ד"ר ויז'נסקי עם מטופלת

ד"ר ויז'נסקי מציין כי אם נפלה לך שן בגלל שנפלת או קיבלת מכה או בין אם נפלה שן בגלל זיהום או אבנית, שתלים דנטליים הם הפתרון האמין והבטוח ביותר וזה גם ירגיש לכם טבעי. איבוד שיניים זה הסיוט של אנשים כי זה ידוע ששיניים לא גודלות יותר מחדש..ולכן זה אומר שהם נשארים ככה בלי שן או הולכים לטפל בזה..המודעות של האנשים שהטיפול מורכב וקשה אך עם השיטה שפיתח ד"ר ויז'נסקי "שיטת הנקב" אתם תחוו פחות כאבים ותקבלו שיניים לטווח ארוך. אם לא תטפלו בשן שנפלה זה יגרום להשפעה על הלעיסה והאכילה, וגם על החיוך שלכם כי החניכיים יכולים להתכנס כלפי פנימה (תלוי בחומרת המצב) ולתת לכם מראה מבוגר יותר ..

שתלים הם הדרך המושלמת לקבלת איכות החיים בחזרה והליך זה יכול להמשך מספר טיפולים או אפילו טיפול אחד..הכל בהתאם לבעיה ולאופן הטיפול.

למעשה, השתל יכול להיות בחלל הפה אפילו יותר מ-25 שנה אם מנקים ומטפלים בו כראוי…

לאחר שקיבלת שיניים חדשות על ידי השתלים צריך לטפל בהם בדיוק כמו השיניים הקיימות ואפילו יותר..מה זה אומר?

לצחצח פעמיים ביום, פעם בבוקר ופעם בערב לפני השינה, מומלץ להעביר חוט דנטלי בין השיניים לאחר כל ארוחה גדולה..בצורה הזו תוכלו למנוע דלקות ובעיות של חיידקים שיצוורו על השיניים.

כמו כן, תצטרכו להשתמש במברשת שיניים מיוחדת לחלל הפה עם שתלים.

מידיי תקופה מסוימת תצטרכו להגיע לביקורת רנטגן שבה נבצע בדיקת תקינות. כמו כן, כל 6 חודשים בערך מומלץ שתגיעו לבדיקת ניקוי (שיננית).

זה מאוד נדיר שיהיה זיהום באיזור השתל אבל אם דבר זה מתרחש יש להגיע למרפאה לביקורת ובדיקת המצב בכדי שנוכל לבצע הערכת מצב.

ד"ר ויז'נסקי עם מטופלת
ד"ר ויז'נסקי עם מטופלת