דרמה: איך סטייליסטי סלבריטאים מנווט 4 לקוחות כוכב באמצעות גלובוס הזהב

בחורה עם מחשב נייד

הסטייליסטית הסלבריטאית קייט יאנג מסבירה כיצד היא התבלבלה בהלבשה של ארבעה כוכבים – כולל דקוטה ג'ונסון ונטלי פורטמן – במהלך השנה בפרסי גלובוס הזהב.

זו היתה התחלה סלעית לסוף שבועי "גלובס", כאשר #bombcyclone לחלוטין שיחרר את הנסיעה שלנו. הטיסות המבוטלות והכבישים המסוכנים היו הסיפור היחיד של היום הראשון. ביום שישי, סוף סוף, עליתי על טיסה ל L.A, אבל הייתי צריך לנסוע מניו יורק לפילדלפיה כדי לתפוס אותו. זה היה יום ארוך, היו לי שני אביזרי אפי לאחר הנחיתה.

ראשית, אנחנו מתאימים את הסיור העיתונות הבינלאומי אני, טוניה וכן מספר פרסים מראה, כמו הלקוח שלי מרגוט רובי יהיה להשתתף משהו כמו 11 שטיחים אדומים לפני האוסקר כך יש הרבה עבודה! לבסוף, אנחנו מתאימים את שמלת הגוצ'י שלה ל"גלובס ". ניסינו לנטוש את העיר בניו יורק לפני חג המולד ועכשיו ראינו את הדבר האמיתי. הצוות האופנתי והנפלא טס מרומא, ועבדנו על השמלה יחד כדי לוודא שמיקום החרוזים והתאמתם היו מושלמים.

לאחר מכן, פניתי למלון של מישל וויליאמס כדי לנסות את שמלות לואי ויטון שלה למסיבת התה של "באפטא" ול"גלובס ". אהבתי את הצורה של שמלתה של מישל, למעשה, את אותה מידה של מראה הקיץ החביב עליה – כתף מעל הכתף עם ג'ינס גבוה עד המותניים. זה הרגיש נכון למי שהיא ושיק. אחר כך, צוות לואי ויטון ואני אכלנו ארוחת ערב מוזרה למדי במלון בוורלי הילס. כולנו היינו מותשים ונגועים בפיגור, אבל הלובסטר הטעים, הלהקה וג'ון חאם שישבו לידנו ממש הטביעו את העניינים.

יום שבת בבוקר התחיל עם הולם בבית של נטלי פורטמן. החלטנו בין שלוש שמלות וטוקסידו (כולם שחורים, כמובן!). השמלה שבחרנו היתה שמלת קטיפה ארוכת שרוולים מתכנית הקוטור האחרונה של דיור. לנטלי יש עצם מדהימה כזאת, ופשטות השמלה איפשרה לה לזרוח. בחרנו טבעת ספיר טבעית מדהימה מטיפאני ושות' ואחר כך פטפטנו על שיער ואיפור ועל כל העבודה שלה עם'טיים'ס אפ. בסופו של דבר היא הצטרפה לאינסטגרם, וזה מרגש מאוד – לעקוב אחריה!

12-kate-young-golden-globes-9CEF7BCB-BFE7-462B-B32C-C4F477247A75

משם עברתי לדקוטה ג'ונסון, שם התאחדתי עם הצוות האיטלקי הנפלא. ניסינו את שמלת הגוצ'י לפני חג המולד בלונדון ורק צריך לבדוק את השינויים ולבחור אביזרים. אנחנו הולכים על האווירה של שרלוט גיינסבורג 90 'ובחרו כמה יהלומים נפלאים.

לאחר מכן, כל הצוות שלי הגיע סוף סוף לוס אנג'לס וישבנו לארוחת צהריים. עוזר לשעבר שלי, קייסי קרטר, עזב את העסק ופתח מסעדה בלוס אנג'לס בשם "האני היי". היא הביאה לנו את כל ארוחות הצהריים והשייקים המדהימים והערימות של טוסט אבוקדו. האוכל כל כך יפה וטעים ובריא, כי היינו energized כדי להמשיך עם היום.

היו כל כך הרבה פרטים לעבוד – תכשיטים, נעליים, תיקים כדי לחזור לארגן, שיער איפור לוחות השראה – אז זה מה שעשינו במשך שארית היום. הלכתי לישון מוקדם בלילה, כדי שאוכל לשבת על היום הגדול.

ביום ראשון בבוקר התעוררתי מוקדם, פטפטתי עם כמה שיער ואנשים איפור, הלכתי לשוק Erohon עבור מזון, ולאחר מכן פגש את הצוות לארוחת בוקר. אנחנו לא המקצועיים ביותר, אנחנו בעיקר סדק, אבל הצלחנו לעבור על הפרטים של כולם ולהגדיר את התוכנית ליום. כל אחד מאיתנו הלך ללקוח אחר. היה לי נהג ליום שהסיע אותי בין הבתים של כולם כדי שאוכל להיות שם כדי לבדוק הכל ולתקן בעיות.

כשהלקוח האחרון שלי יצא מהדלת, פנינו לשאטו מרמונט, שם התבוננו בשטיח האדום והוצג עם צוות לואי ויטון, יוסף מרקיז מג'יבנשי, ריאן הייסטינגס ופטרה פלנרי. זה הכי כיף, כי אנחנו מכירים אחד את השני במשך זמן מה היו כל כך הקלה כי העבודה שלנו נעשה. ברגע שהמופע נגמר, פניתי חזרה למלון כדי לנוח לטיסה שלי בשבע בבוקר חזרה לניו יורק!