דקים דקים בטעם שושמום קלאסי

בחורה עם מחשב נייד

מותג בייגל בייגל– ממציא שוק הבייגלה ומותג הבייגלה האהוב ביותר בישראל, מבית יוניליוור ישראל, מוסיף טעם חדש לסדרת דקים דקים – שומשום קלאסי.

 את הבייגלה דקים דקים בטעמים כבר ניסיתי בעבר והילדים שלי מאוד אהבו את הגרסאות השונות של בייגלה: שמנת בצל, גבינת צ'דר מתובלת, שומשום פרג ונגיעות שום ומלח ים.

 

גם הפעם, הטעם האהוב לא כזב. הבת הגדולה שלי (בת 5 לא הפסיקה לבקש ממני דקים דקים, כן כן בגיל הזה הם מבינים במותגים:)

חמשת טעמי הסדרה מוצעים באריזות במשקל  300 גרם , במחיר מומלץ של 10.99 ₪.

 

טעמי מלח ים ושמנת בצל מוצעים בנוסף באריזה אישית במשקל 60 גרם במחיר מומלץ של 2.70 ₪ . כל המוצרים כשרים פרווה בכשרות בד"צ.

 

 

בייגל בייגל- סיפורו של מותג

הסיפור של בייגל בייגל מתחיל אי שם בסוף המאה ה-19 בעיירה קטנה ליד העיר קרקוב בפולין,שם פעל סב סבו של יעקב בייגל (מבעלי החברה לשעבר) כאופה. בעקבות צו שלטונות המדינה, אשר חייב את האזרחים לאמץ לעצמם שם, בחר הסבא את השם "בייגל" על שם לחמניות עגולות שנאפו במאפיה שלו.

מקצוע האפייה עבר במשפחת בייגל מאב לבן, וכשעלתה לארץ ב- 1933 פתחה משפחת בייגל שתי מאפיות, בתל אביב וברמת גן. בניה של המשפחה פתחו לימים מאפיה משל עצמם שהחלה לייצר כעכים. עם השנים התרחב המפעל והפך למפעל המוביל לייצור בייגלה ומוצרים רבים נוספים.

בייגל בייגל הינו מותג מומחה במאפים מלוחים. בייגל בייגל היא יצרנית הבייגלה הגדולה ביותר בישראל ובמזרח התיכון, ומייצרת 11מיליון שקיות בייגלה בשנה.

 

סרטון פלאש