דקטלון הגיעה לצפון: מסקנות מביקור בסניף החדש בקריות

בעידן של WELNESS, החיים הטובים ואנשים שיעשו טריאתלונים בשבת בבוקר, כנראה שהבשילו התנאים אפילו בצפון למקדש ספורט ענקי. אולי עכשיו אני אכנע סוף סוף לסקי בחרמון

שפע של אופניים. דקלטלון קריות צילום נטע פלג בלוג חשיפה לצפון
שפע של אופניים. דקלטלון קריות צילום נטע פלג בלוג חשיפה לצפון

סך הכל לא רע לנו כאן כל כך, אם ענקית ספורט כמו  DECATHLON הצרפתית,  בחרה שהסניף השני שלה יהיה דווקא באזורנו.

עם הרבה ציפייה וסקרנות, לא רק כדי לבדוק את מבחר האופניים שבחנות, אלא בהחלט גם למחוק מעלי סממני ישבנות, שסיגלתי לעצמי מגיל 10 (רק שאז זה היה מול הטלוויזיה, והיום זה שעבוד לגוגל ופייסבוק), הגעתי לחנות החדשה שנפתחה ביום שלישי השבוע במרכז ביג קריות חיפה. צריך להגיד שהגעתי במסגרת ביקור עיתונאים עוד בצהרי ראשון ויכולנו לחוות ביחד עם העובדים את ההתרגשות של הכנת המקום, אבל אנחנו היינו המבקרים הראשונים, אז על דחיפות בקופות או תורים ארוכים, אם זה קיים, אוכל לספר בביקור הבא.

זו חנות ענקית, פשוט כך.  דקטלון משתרעת על שטח של כ-  3000 מ"ר  ותכלול בנוסף למחלקות הספורט גם אזורים חוויתים להתנסות במוצרים.

האמת שמעולם לא ראיתי כל כך הרבה מוצרי ספורט, כושר וסקי במקום אחד, אולי בגלל שאני לא נוטה לחרוש חנויות כאלו בחו"ל או בגלל שרק היום, בעידן של WELNESS, רדיפה אחרי איכות חיים ובריאות, הבשילו התנאים לחנות שכזו גם בישראל, ובפרט בצפון.

Decathlon  שהינה חברה בינלאומית לפיתוח, ייצור, מכירה ושיווק של מוצרי ספורט ופנאי מציעה מבחר מחלקות בתחומי הספורט השונים ומגוון רחב של מוצרי ספורט ייחודיים וטכנולוגיים, עם דגש על  מותגים פרטיים שיציעו לקהל הישראלי את כל מוצרי הספורט תחת קורת גג אחת במחירים נגישים.

כמה נקודות לתשומת לבכם:

* זו לא סתם הערת אגב למעלה, המחירים ב א מ ת זולים, למשל תיק ספורט ב-15 שקלים, נעלי התעמלות בכ-150 שקלים והחביב עלי, אליפטיקל (כמעין מכשיר כושר בסגנון סקי) ביתי בכ-1200 שקלים. אם רק הייתה לי דירה גדולה וכו'.

* שימו לב לאזור האופניים, כנראה שאני בורה בתחום, או שלא. כי מעולם לא ראיתי כל כך הרבה אופניים בשטח אחד, ובהרבה צבעים וסגנונות. האם זה אומר שאני אלמד בגילי המופלג לרכב על הכלי הזר הזה עבורי? אולי.

שפע של אופניים. דקלטלון קריות צילום נטע פלג בלוג חשיפה לצפון
שפע של אופניים. דקלטלון קריות צילום נטע פלג בלוג חשיפה לצפון

 

אופניים עם סל, כמו אירופה.  דקטלון  צילום:נטע פלג
אופניים עם סל, כמו אירופה. דקטלון צילום:נטע פלג

 

* יש לי תחושה – שמותאמת לגמרי למראית העין – שדקטלון היא במיחד כר פורה למשפחות וילדים, שלהם מוקדשים חלקים נרחבים מהחנות. לא רק מוצרי ספורט אלא כל מיני פיצ'פקעס נלווים ונדמה לי שראיתי גם בובות? בכל מקרה, סיור משפחתי מומלץ

*המיקום מצוין. רבע שעה נסיעה מחיפה, 8 דקות מהקריות.  יש שפע חניה, המון חנויות מסביב ובהתאם לסעיף שמעל, אתם יכולים להעביר כאן כמה שעות כמו כלום ואחר כך לשתות קפה בארומה או לזלול בפאט ויני.

* דגש הושם על עולם הסקי על שלל מוצריו. "באמת אנשים כל כך גולשים פה?", שאלתי את חברתי לסיור בקול רם מידי והיא מיד סיפרה לי שרק ממעגל מכריה וחבריה, לפחות 4 משפחות מתכננות חופשה סקי בקרוב. נכון שחופשות כאלו רחוקות מלהיות לואו קוסט סופ"ש מקוצר בפולין, אבל מסתבר שהמעמד הבינוני גבוה (והגבוה יותר) הפך אותן לחלק מאלבום התמונות שלו בפייסבוק, אז לחובבי הסקי יש הרבה מה לחפש בחנות.

* ואם את בעיניין של פילאטיס ויוגה – וסליחה על הפנייה למין הנשי כי רוב הנמתחות הן נשים בפילאטיס  – אז תמצאי כאן עולם שלם של מוצרים שלא נראה לי שתראי במקום אחר. אפשר ממש להפוך כך את הסלון שלך לחדר התעמלות פרטי. שלום, כדור פיזיו ענק, אתה בא לנו בטוב.

*יש שם מוצרים באמת מיוחדים. איפה עוד תמצאו מגפיים לדייגים או להולכים בתוך בריכות בוץ? (ממש כמו סרט אירי טוב)

מי בא לדוג ? מגפיים ארוכות משהו דקטלון קריות צילום נטע פלג חשיפה לצפון
מי בא לדוג ? מגפיים ארוכות משהו דקטלון קריות צילום נטע פלג חשיפה לצפון

 

* מחפשים שם עובדים, לידיעתכם. ולפי ההתרשמות שלי מהנהלת החברה עם השיק הצרפתי שלה, נראה לי שזה מקום נעים ומכבד לעבוד בו.

DECATHLON נוסדה בצרפת בשנת 1976, ופועלת כיום ב -42 מדינות ברחבי העולם. אסטרטגיית החנות המתבססת על חוויית לקוח ועל ייחוד מוצריה פונה לספורטאים מתחילים כמו גם לחובבים ולמשפחות במגוון רחב של מוצרים בלעדיים, כשהמטרה היא להפוך את ההנאה מהספורט לנגישה יותר ולנפוצה יותר, באמצעות ריכוז כל ענפי הספורט תחת קורת גג אחת,  בהם גאדג'טים חדשניים למוצרי ספורט קיימים, ביגוד מקצועי ואופנתי וגם מוצרים סטנדרטים במחירים אטרקטיביים.

רוצים לעבוד פה? דקטלון ביג קריות צילום: יח"צ
רוצים לעבוד פה? דקטלון ביג קריות צילום: יח"צ

DECATHLON מציגה תפישה ערכית שמטרתה הפיכת הספורט זמין ונגיש לקהלים מגוונים, זאת באמצעות מותגי החברה הבלעדיים שהינם פרי פיתוח בלעדי נבחנים על ידי ספורטאים מקצועיים בהיבט הפונקציונלי וברמת החומר.