דמעה של אישה- סיפור קצר

FB_IMG_1483509951191~2

את הדלת היא סגרה, מבלי להסתכל לאחור. דמעה זלגה במורד לחייה, מלכלכת את פניה היפות. רק לפני שעה הן היו עוד זוהרות ומאופרות בצורה מושלמת.
את כל כולה היא לקחה. לא השאירה כלום. אף מזכרת. אפילו לא שריד אחד שיצביע על נוכחותה הנעלמת.
גם את דמעותיה וכאבה לקחה. היא העדיפה לא להיכנע לרגשנות יתר, שתגרום לה להשפלה נוספת.

האמון שלה באנשים תמיד היה רב מהרצוי. היא שפטה לזכות את התנהגותם של אחרים. מי חשב שטוב לבה יעלה לה בשברון לב? ואף חמור מכך- באובדן אמון באנשים.

היא צעדה החוצה, בצעדים נמרצים, כמעט מרחפים. ספק הולכת, ספק רצה. מאותו הרגע, היא ידעה. חייה הולכים להשתנות ללא הכר. האישה, שידעה לתת את כל כולה, את ליבה, את נפשה ואת גופה, תפסיק להתקיים. במקומה, הופיעה האישה ההיא. האישה שאינה יודעת שובע. האישה שעבורה גבולות נועדו לחצייה.

כשהגיעה לביתה, היא אספה את כל נגיעות הזיכרון הסנטימנטליות, שכה רגשו אותה עד כה. היא השליכה אותם לתוך קופסת קרטון ריקה. לאחר שהמזכרת האחרונה לאישה ההיא נעלמה בתוך הקרטון הקר, היא הורידה את הקופסא לרחוב, הלכה איתה כמה רחובות והשליכה אותה לפח של בניין אחר רחוק. מאותו הרגע לא נשאר זכר ממנה והכל השתנה.

למחרת היא לא הלכה לעבודה. היא הודיעה שהיא ביום סידורים. יומה התחיל במספרה. שערה קוצר לקרה ושערה נצבע לבלונד זוהר. חיוך התפשט על לחייה, היא פגשה בזה הרגע את האני האחר שלה. האני שהוסתר ונחבא כל השנים האלו.

המשך יבוא…

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)