דלת חדשה נפתחת../דני בן- יעקב

ספרו של דני בן- יעקב הוא ספר על אימון אישי, המאפשר לנו מציצנות לחדר האימון ולחייהם של אנשים אחרים, ללמוד מוסר השכל מאימונם של אחרים ולבצע בעצמנו סדנה אישית. מוכנים להתחיל?

"דלת חדשה נפתחת – סיפורים מחדר האימון" הוא ספר על אימון אישי, הנכתב במטרה לאפשר לנו מציצנות לחדר האימון ולחייהם של אנשים אחרים, ללמוד מוסר השכל מאימונם של אחרים, לבצע בעצמנו סדנה אישית (בסוף כל סיפור יש הפנייה לעבודה אישית ודף רישום הארות והערות) ולהוות כרטיס ביקור עבור המחבר.
הספר מספר 13 סיפורים אמיתיים של מאומנים על ידי דני בן- יעקב. המואמנים הם בעלי עסקים, מנהלים, בעלי משפחות ובני/ות זוג. לכל אחד ואחת, סיבות שהובילו אותם לבקש את עזרתו של דני, באם זה בעסק או בחיים האישיים.

הסיפורים מאפשרים הצצה אל תוככי האימון והתבוננות מיוחדת על דרך עבודתו של המאמן עם מאומניו.

בספר תקראו על איך:
* לבחון מהו הדבר שאתם רוצים לעשות ולא עושים היום, ושאם תעשו אותו- הוא יביא לכם אושר גדול. וכמובן, תלמדו איך כן לעשות זאת.
* להיות הכי טובים שיש. או במילים אחרות, איך להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם.
* לשפר יחסי אנוש על ידי הערכה והוקרה של הסובבים אתכם.
* לאזן תקציב חודשי.
* לשפר מערכות יחסים.
* כשאנחנו נמצאים בצרה, לראות מעבר לכתף שלנו.
* להיות שלמים עם עצמנו.
* לפתח סבלנות כלפי אחרים.

דני הוא מאמן עסקי ואישי, master coach שמלווה אנשים וארגונים בתהליכי שינוי, עסקי וארגוני לשם העצמה, הגדלת הכנסות וליצירת הצלחה. במשך עשרות שנים עסק דני בתחומי ההדרכה ומאז שנת 2001 הוא מתמקד בעולם האימון. המחבר העביר אלפי שעות אימון לעשרות אלפי מאומנים, ארגונים ומוסדות בכל רחבי הארץ ונגע בכל הדתות ובכל המגזרים. מתוך עולם המכירות והשיווק הקים בעבר סוכנות ביטוח ושם פגש את אלון גל בסוף שנות ה- 90 בעת שהוקמה 'תות תקשורת ותוצאות'. אלון ביקש ממנו להצטרף אליו ומאז הם יחד. כיום תות היא חברת האימון הגדולה ביותר ובית גידול לאלפי מאמנים בישראל ובעולם.

מאחלת לכם קריאה מעניינת ופורה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)