דלתות פנים עץ ופורניר

עץ הוא ללא ספק חומר הגלם האהוב ביותר בעולם עיצוב הפנים, ולא בכדי. העץ מעניק לנו אווירה של חום ואינטימיות, והוא אכן שומר חום ומפזר חום טוב יותר למשל ממתכת, זכוכית או פלסטיק. יחד עם זאת, צריך לזכור שעולם העץ הוא עולם רחב מאוד, וכיום קיימות טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות לעשות שימוש זול יותר בעץ, במטרה להציע ללקוח פתרונות זולים יותר, אך גם איכותיים פחות. בהתאם לכך, בבחירת דלתות פנים עשויות עץ, חשוב מאוד לבחון לא רק את המראה והאווירה שמעניק הדגם הנבחר, אלא גם את סוג ומאפייני העץ שממנו עשויה הדלת.

דלתות עץ גושני, או דלתות עץ בחיפוי פורניר

דלתות פנים עץ ופורניר הן דלתות שעשויות מעץ גושני מלא, או דלתות עץ עם חיפוי פורניר. את חיפוי הפורניר ניתן לכנות כמעין חיפוי גושני בפני עצמו, שכן הוא עשוי מעץ טבעי ובעל המרקם האותנטי של עץ מלא. כך למשל, במקרה הקיצוני, ניתן לייצר דלת פלסטיק או מתכת, ולצפות אותה בפורניר, באופן שיעניק לדלת מראה ואווירה של עץ מלא. בשוק הנוכחי של דלתות פנים, ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של עיצובים עם חיפוי פורניר, עיצובים המשלבים צבעים שונים, מרקמים שונים ועיצובים שונים, אך שומרים כולם על האופי העצי האותנטי.

20158201742594_Big

בחירת דלת בעיצוב עצי – קלה ופונקציונלית

בבחירת דלת מעץ גושני מלא, חשוב לוודא שהדלת מיוצרת בצורה חכמה שאינה יוצרת הכבדה על הצירים והמשקוף. דלת פנים מעץ גושני היא לאו דווקא דלת שעשויה מגוש אחד גדול של עץ בעובי הדלת. בפועל, מדובר במעין מסגרת חלולה שעשויה מעץ מלא, אך בתוכה היא חלולה לחלוטין, או כוללת חיזוקים של רצועות עץ דקיקות. טכניקת ייצור זו מיועדת לשלב בין המאפיינים הייחודיים של העץ המלא, ובין הצורך לייצר דלת פונקציונלית וקלה, שלא תסבול לאורך זמן מדפורמציות ונזק למשקופי וצירי הדלת.

מגוון רחב של דגמי דלתות עץ ופורניר למרחב הביתי

באולם התצוגה של דלתות שערי ברכה, תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי עץ ופורניר, שיאפשרו לכם לשלב בין הרצון שלכם באווירה עצית חמה ואינטימית, ובין העדפות העיצוב שלכם, לרבות העדפות עיצוב מודרני בצבעים מודרניים ובקווי עיצוב מודרניים. דלתות העץ והפורניר של דלתות שערי ברכה, מיוצרות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ועל בסיס תכניות ייצור מודרניות, המבטיחות תוצר מעוצב ואסתטי, לצד איכות גבוהה מאוד ונוחות פונקציונלית לאורך שנים ארוכות.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר https://www.sb-doors.co.il/

הכתבנית
שלום לכולם :) אשמח לשתף אתכם בהרבה מידע רחב אשר יעזור לכם בעתיד או אפילו בהווה. עקבו אחרי ותהנו ממידע חשוב שאף אחד לא מספר לכם!