דירות למכירה בנתניה ממתווך מומלץ

בחורה עם מחשב נייד

למה להשתמש במתווך מומלץ  ?

המלצות על מתווך בנתניה

יניר ינאי  זיו הנו יועץ ומגשר נדל"ן בכיר ברימקס נתניה . מתמחה בעסקאות נדל"ן, ובכלל זה פרויקטים למגורים, תעשייה, השקעות, מסחר ומושבים בשרון ובנתניה.  יניר זיו מתגורר במושב בשרון, ומכיר את אזור השרון על בוריו.
יניר זיו נחשב לאחר מאנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים בתחום יעוץ הנדל"ן, לרבות איתור נכסים בהתאם לצרכי הלקוח, איתור לקוחות לנכסים המיועדים למכירה ו/או השכרה ועוד.

יניר ינאי  זיו בעל רשיון תיווך ממשרד המשפטים.
יניר ינאי  זיו מגשר מוסמך מטעם ועדת גדות.
yanir_ziv
יניר זיו –יועץ נדלן מומלץ ומומחה בהגשת פתרונות נדל"ן איכותיים באזור נתניה והשרוןיניר ינאי זיו בעל ידע עשיה ופעילות אקטיבית בזירת הנדל"ן בנתניה ובשרון, ומתוך שאיפה להגיש ללקוחותינו ערך מוסף, תועלת ויתרון משמעותי בבחירת נכסים למגורים, לעסקים או להשקעה.אני מתווך נדלן מומלץ בכל רמות המכירה וההשכרה של נכסים ובהם דירות ובתי מגורים, משרדים, בניינים, אזורי מסחר, מחסנים ועוד. זירת הפעילות הבלעדית שלנו מתמקדת בשרון, המהווה אבן שואבת ליזמים, כמו גם משפחות המבקשות ליהנות מיתרונות האזור המובהקים. יניר ינאי זיו בעל ידע ומוטיבציה לספק פתרונות מדויקים ללקוחותינו, ביושרה, אמינות ושקיפות מלאה. יש ברשותי דירות למכירה בנתניה, דירות בפרויקט טריו של י.ח דמרי, דירות בפרויקט שירת השרון של רוטשטיין ועודאת שירותי הנדל"ן אנו מציעים ביחס אישי וחם, על ידי לימוד מעמיק של צרכיו ורצונותיו הלקוח, ועמידה לרשותו לאורך כל העסקה, עד לסיומה, ואף לאחריה.