דירוג בעלי מקצוע

בחורה עם מחשב נייד

למי זה לא קרה, מכונת הכביסה הפסיקה לעבוד, ערמת הכביסה המלוכלכת גבהה מיום ליום ואנחנו עמדנו חסרי אונים מחפשים טכנאי מכונת כביסה ישר ואמין. עד היום נהגנו להזמין בעלי מקצוע דרך דפי זהב, דרך חיפוש ברשת האינטרנט ועוד. אם היה לנו מזל, הגיע אלינו בעל מקצוע ישר ומצוין, ואם לא… אז לא. כדי לאפשר לנו לבחור רק בעלי מקצוע מומלצים וטובים הוקמו אתרים ברשת העוסקים בדירוג בעלי מקצוע.

דירוג בעלי מקצוע – איך זה עובד

הדרך הטובה ביותר לבחירת בעל מקצוע היא באמצעות המלצות, אך לא תמיד אפשר לסמוך עליהן. אומנם באתרים רבים של בעלי מקצוע יש המלצות של לקוחות, אך איך נדע שהן לא מפוברקות ולא נכתבו על ידי חברים או בני משפחה? באתרים העוסקים בדירוג בעלי מקצוע המלצות הן אמינות.

יוסי תושב גני תקווה איבד את המפתח לביתו מסביר כיצד ובקלות הזמין מנעולן ביהוד שהיה בסביבה וכמובן אותו מנעולן היו עליו ביקורות טובות מצד לקוחותיו. המנעולן הגיע ליוסי ובתוך מס' דקות פתח לו את הבית והחליף את הצילינדר של הדלת. יוסי נהנה משירות מהיר, אגיב ומחיר זול. כל זה קרה בגלל העובדה שאותו מנעולן היה מדורג גבוה וזו השפיעה על כמות העבודה שלו. ראינו שזה עובד בדוגמה הזו וזה ימשיך לעבוד בכל דוגמה שתיקחו מהחיים, כגון: גם לבעלי מקצוע בתחומים שונים כמו שיפוצניק, אינסטלאטור, טכנאי, השכרת ציוד הגברה ועוד.

אנשים המחפשים בעלי מקצוע נכנסים לאתר, נרשמים אליו ומזמינים את איש המקצוע שאת שירותיו הם מחפשים. לאחר תקופה מצלצלים עובדי האתר אל הלקוח שהזמין את בעל המקצוע, מבקשים ממנו חוות דעת, מקלידים אותה ומפרסמים אותה באתר.

אתרי מדרג בעלי מקצוע מסייעים הן ללקוח והן לבעלי המקצוע. לקוח יכול להתרשם מחוות הדעת שהעניקו לבעל המקצוע לקוחות אחרים. חוות הדעת מפרטת את היתרונות של בעל מקצוע, ואם יש חסרונות, היא לא מתעלמת מהם. הלקוח יכול לקבל חוות דעת אובייקטיבית ומפורטת ולעשות את השיקולים שלו האם להזמין את בעל המקצוע הזה או להמשיך ולחפש אחר.

בעלי המקצוע יעשו את הכול כדי שחוות הדעת שתיכתב עליהם תהיה טובה, וכך הלקוח יזכה בשירות מקצועי, אדיב  וכמעט ללא תלונות.

כדי להקל על הגולש המחפש המלצות מסווגים את ההמלצות וחוות הדעת על אנשי המקצוע לפי קטגוריות. אם יש לכם למשל מכונית מסוג מאזדה, תוכלו למצוא קטגוריה העוסקת בחוות דעת על מוסכים המתקנים מכוניות מדגם מאזדה. אם יש לכם מכונת כביסה מדגם בוש, תוכלו להתרכז בחוות דעת על טכנאים שתיקנו מכונת כביסה מהדגם שלכם.

באתרי מדרג מסוימים נוהגים גם לפרסם את טווח המחירים של כל העבודה כדי לתת לכל גולש מושג על מחירי השוק הממוצעים בתחום שאותו הוא מחפש.

מחפשים המלצות על בעלי מקצוע, באינדקס האתרים Check Me In תוכלו למצוא המלצות אמינות!