דיקור סיני לפוריות – מה אפשר לעשות?

איך דיקור סיני מטפל בבעיות פוריות?

בחורה עם מחשב נייד

בתחום כה רגיש ומורכב כמו פוריות כולנו מייחלים למצוא במהרה את הדרך לפתור את הבעיה ולהקים משפחה. גברים ונשים שמתמודדים יחד ולחוד עם בעיות פוריות סובלים מקושי פיזיולוגי וקושי נפשי. בהתאם, טיפולי דיקור סיני לפוריות נותנים מענה מקיף שמשפר את הפעילות של מערכת הרבייה ובו זמנית גם משפר את ההרגשה הכללית.

חרדות ולחץ נפשי ידועים כבעלי השפעה שלילית על מערכת הרבייה. המשמעות של המצב הנפשי על הפוריות כה רבה עד כי ישנם מקרים בהם המקור לבעיות הפוריות הוא בעיקר נפשי. במקרים בהם חרדה ואורח חיים עמוס במתחים הם אלו שפוגעים בקליטת ההיריון או באיכות הזרע – טיפולי דיקור סיני לפוריות הם בדיוק מה שאתם צריכים.

מדוע דווקא דיקור סיני?

הרפואה הסינית מציעה אופציה של טיפול טבעי ונטול כאבים או תופעות לוואי. טיפולי דיקור סיני לפוריות אפשר לשלב יחד עם טיפולים נוספים. יש לדיקור הסיני את היכולת להרגיע את שני בני הזוג ולהכין את הגוף והנפש לקראת ההיריון. הגוף כולו מתחזק לקראת ההיריון וכל גדלים הסיכויים להשלמת היריון בריא ותקין.

טיפולי דיקור סיני לפוריות ניתנים לגברים ונשים, כדאי לכם לבדוק איך הרפואה הסינית יכולה לעזור גם לכם. בין אם אתם סובלים מבעית פוריות מאובחנת ובין אם מדובר בבעיה שטרם אובחנה – כדאי לכם לייצור קשר ולהתנסות בטיפולי דיקור סיני.

איך מטפלים בבעיות פוריות?

המענה לבעיות פוריות ניתן במסגרת קופת חולים ובמסגרת של טיפולים פרטיים. דיקור סיני לפוריות מוכר כאפקטיבי ומומלץ על ידי מומחים בעלי שם בתחום הפוריות. שיטת הדיקור מלווה את האנושות מזה אלפי שנים. בעזרת דיקור תצליחו לשחרר חסימות אנרגיה ולשפר את זרימת האנרגיה בגוף כולו. יחד עם טיפולי דיקור סיני לפוריות כדאי לשלב במידת הצורך גם טיפול בצמחי מרפא סיניים וטיפולי מגע מרגיעים. טיפולי המגע מצליחים להקל על המתח הנפשי ולשפר את התחושה הכללית.

חיזוק הגוף לקראת הריון

נשים רבות מודעות היום לקושי שמתלווה להיריון ובוחרות לחזק את הגוף ולהכין אותו לקראת היריון. טיפולי ההכנה לקראת היריון ניתנים לקראת טיפולי הפריה או הזרעה וגם במצב של ניסיוניות לקליטת הריון טבעי. הטיפולים ניתנים מתוך מטרה לשפר את האיכות של הביציות ולהגדיל את הסיכויים לקליטת ההיריון ברחם. ישנם מחקרים שמצביעים על קשר חיובי בין טיפולי דיקור סיני לפוריות לבין קליטת הריון בריא. נדגיש שטיפולי פוריות ניתנים גם לגברים שמעוניינים לשפר את איכות הזרע ואת כושר התנועה שלו.

דיקור סיני לפוריות. רפאל רוזנסקי מטפל ברפואה סינית
רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני בבעיות בפוריות האישה והגבר

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/