דיקור סיני למיגרנה

דיקור סיני למיגרנה. רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני

בחורה עם מחשב נייד

כאבי הראש שמאפיינים מיגרנות הם כאבים חזקים שברוב המקרים משתקים אותנו מפעילות למשך כמה דקות עד מספר ימים. הכאב כמעט תמיד מגיע באופן פתאומי ברגעים הכי פחות נוחים. הרפואה המודרנית עדיין לא הצליחה למצוא פתרון למיגרנות אלא רק לשכך את הכאב באופן חלקי. הבשורה הטובה היא טיפולים אלטרנטיביים טבעיים שמצליחים להפחית את ההתקפים, להפסיק אותם ולהקל על הכאב. אחת השיטות האפקטיביות ביותר לטיפול במיגרנות היא דיקור סיני למיגרנה מתוך הרפואה הסינית.

האם כדאי לנסות דיקור סיני למיגרנה?

הרפואה הסינית מלווה את האנושות מזה אלפי שנים. גברים ונשים מטופלים בדיקור סיני בהצלחה במצבים של מיגרנות מזה שנים רבות. אם גם אתם סובלים מהבעיה אין כל סיבה שלא תתנסו בטיפולי דיקור. מדובר בשיטת טיפול טבעית ונטולת תופעות לוואי כך שתוכלו רק להרוויח. דיקור סיני למיגרנה מטפל גם בסימפטומים וגם במקור הבעיה. הוא מסייע להקלה על הכאב, שיפור זרימת האנרגיה בגוף, הקלה בתחושת הסטרס, שיפור מצב הרוח וחיזוק העמידות של הגוף מפני התקפים חוזרים. רוב המטופלים בקליניקה של רפאל רוזנסקי מדווחים על הקלה כבר לאחר הטיפול הראשון. השגת תוצאות מלאות דורשת סדרת טיפולים.

הבעייתיות של שימוש קבוע במשככי כאבים

הכאב החזק שמאפיין את המיגרנות דורש תרופות שיכוך כאב חזקות. כמעט תמיד, שימוש באקמול או אדוויל אינו מספיק. אותם משככי כאבים חזקים אינם מומלצים לשימוש ארוך טווח בשל תופעות הלוואי הרבות שמתלוות אליהם. שימוש ארוך במשככי כאבים עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.

כיום כאשר ישנן אפשרויות טיפול טבעיות אפקטיביות, אין כל סיבה להמשיך להשתמש במשככי כאבים מזיקים. טיפול דיקור סיני למיגרנה יצליח בצורה הדרגתית להביא לריפוי עצמי של הבעיה. הדיקור מחזיר את הגוף לאיזון ומשכך את הכאב. ניתן להשתמש בדיקור סיני לשיכוך מידי של כאב ראש חזק.

מתי אפשר להתחיל בטיפול?

טיפולי דיקור סיני למיגרנה יהיו אפקטיביים במהלך ההתקף וגם כטיפול מונע. מטופלים שמגיעים לקליניקה תוך התקף מיגרנה יטופלו מיד להשגת הקלה בכאב. לאחר שההתקף חולף כדאי להמשיך לקבל טיפולי דיקור על מנת למנוע את ההתקף הבא. ההמלצה תהיה ברוב המקרים סדרת טיפולים למטרת ריפוי ולאחר מכן המשך טיפול תומך לשימור התוצאות הטובות (טיפול אחת לחודש או אחת לשבועיים).

אם אתם סובלים ממיגרנות כבר מספר שנים או לראשונה בחייכם, אין כל סיבה להמשיך לסבול ולאפשר לכאבי הראש החזקים לשבש את השגרה שלכם. צרו קשר עוד היום לתיאום פגישה בקליניקה ותיהנו מטיפול טבעי אפקטיבי.

דיקור סיני למיגרנה. רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני
דיקור סיני למיגרנה
רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/