דיקור סיני למיגרנה ולהקלה על כאבי ראש אחרים

דיקור סיני למיגרנה

בחורה עם מחשב נייד
דיקור סיני למיגרנה. רפאל רוזנסקי  - מומחה לדיקור סיני
דיקור סיני למיגרנה. רפאל רוזנסקי – מומחה לדיקור סיני

כולנו סובלים מכאבי ראש מפעם לפעם, חלקנו סובלים מכאבי ראש כרוניים – מיגרנות או סינוסיטיס למשל. הבשורה הטובה היא שאפשר לטפל כמעת בכל סוגי כאבי הראש. אין כל סיבה להמשיך לסבול מכאבים כאשר ישנה אפשרות לטיפול טבעי באמצעות רפואה סינית.

טיפולי דיקור סיני ידועים בכל רחבי העולם כאפקטיביים לטיפול בכאבי ראש מרוב הסוגים. הדיקור הסיני מצליח להביא להקלה גם במקרים של מיגרנות קשות להן הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת מענה.

איך מתחילים את הטיפול ולמי צריך לפנות?

כאב ראש מטופלים ברפואה המודרנית באמצעות משככי כאבים אותם תוכלו לרכוש ללא מרשם רופא. רגע לפני שאתם נוטלים את משככי הכאבים וחושפים את הגוף שלכם לתופעות לוואי לא נעימות ואף מסוכנות, אנו מזמינים אתכם להתנסות בשיטת טיפול טבעית ואפקטיבית. כל טיפול דיקור סיני הוא הזדמנות לתת מענה גם לסימפטומים וגם למקור הבעיה. הדיקור מביא גם להקלה בכאב וגם מטפל בו זמנית בזרימת האנרגיה בגוף, מעודד הפרשת חומרים המשפרים את מצב הרוח ונותן מענה כללי לשיפור תפקודי של הגוף כולו.

הרפואה הסינית רואה את גוף האדם כמכלול שלם המורכב ממערכות התלויות זו בזו. כאב הראש שלכם הוא סימפטום לכך שמשהו אינו פועל כשורה. מטפל בקיא ברזי הרפואה הסינית מבצע תשאול מקיף על מנת לאבחן את שורש הבעיה ולטפל בה.

כיצד מתבצעים טיפולי דיקור סיני למיגרנה ?

כ-3 נקודות דיקור נבחרות בעבור כל טיפול בהתאם לאבחון שבוצע ובהתאם לתגובה של הגוף הטיפולים קודמים. מחטים זעירות מוצבות בנקודות שנבחרו מתוך מטרה להמריץ את זרימת הדם אל האזור. על המחטים להישאר במקומן במהלך הטיפול כולו (כחצי שעה) כאשר ישנם מקרים בהם המטפל יעביר במהלך הטיפול את המחטים לנקודת דיקור אחרת.

טיפול דיקור סיני למיגרנה דורש מהמטופל לשכב על מיטת הטיפולים במהלך הטיפול כולו. הקליניקה מעוצבת בסגנון מרגיע המעודד תחושת רגיעה ונינוחות. נציין כי הטיפול אינו כרוך בכל כאב או תחושות לא נעימות. לקראת סיום הטיפול מדווחים המטופלים על תחושה נעימה של אופוריה. מקור התחושה הטובה הוא חומרים המופרשים בגוף בעקבות הדיקור.

הקליניקה של רפאל רוזנסקי מתמחה בדיקור סיני לכאבי ראש ולרבות למיגרנות. הטיפול ניתן לכל סוגי כאבי הראש בקרב גברים ונשים, צעירים ומבוגרים. בהתאם לנהוג ברפואה הסינית הטיפול מתמקד גם בסימפטום (הכאב) וגם בגורם לבעיה.  אם אתם סובלים מכאבי ראש צרו קשר ותגלו שיטת טיפול טבעית באמצעותה תצליחו להיפטר ממיגרנות, לחזק את הגוף ולהרגיש טוב יותר.

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/