דיקור סיני לחרדות

דיקור סיני נגד חרדה – זה עובד! מרפאת רפאל רוזנסקי בתל אביב וראשון לציון

בחורה עם מחשב נייד
Acupuncture treatment against migraine. Raphael Rojanskyliniy
טיפול בדיקור סיני נגד חרדות. מרפאת רפאל רוזנסקי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סובלים מחרדות? נמאס לכם מטיפולים תרופתיים שלא תמיד עוזרים ומביאים עמם תופעות לוואי לא נעימות? כאן תוכלו למצוא שיטת טבעית לטיפול בחרדות ושאר תופעות נפשיות. שיטת הטיפול אותה נציג היא דיקור סיני המספק מענה למגוון רחב של בעיות רפואיות ונפשיות מזה מאות שנים.

הדיקור הסיני מומלץ לטיפול בחרדות בהיותו שיטת טיפול הנותנת מענה גם לסימפטומים וגם לשורש הבעיה. כל טיפול של דיקור מטפל בקשיי נשימה, דפיקות לב נמרצות וסחרחורות המופיעות יחד עם התקפי החרדה. בו זמנית ישנה התייחסות גם לשורש הבעיה תוך טיפול בגורמים הרגשיים או הגופניים הגורמים לחרדה. בעזרת דיקור סיני יש לכם הזדמנות להפחית את התלות בתרופות ולמצוא את הדרך להתגבר על התקפי החרדה באמצעות טיפול טבעי שלא כולל תופעות לוואי.

איך דיקור סיני מטפל במצבים של חרדות?

אם עברתם כבר בעבר טיפול דיקור סיני לחרדה אתם בוודאי מכירים את תחושת הרוגע שמופיעה לאחר הטיפול. כמעט כל המטופלים שעוברים טיפול דיקור סיני מספרים על תחושת רוגע ותחושה של אופוריה המופיעה במהלך הטיפול. הסיבה לתחושה הטובה היא הפעלה של נקודה המעודדת את הגוף להפריש כמות גדולה של סרוטונין. הדיקור מסייע לגוף לחזור לאיזון הורמונלי ומקל כך על תחושות של סטרס.

מחקרים שבחנו את ההשפעה של הדיקור הסיני על מצבים של חרדה, גילו שיש לטיפול הדיקור את היכולת להשפיע על הפרשת כימיקלים בגוף הקשורים לחרדה וגורמים להתקפים. דיקור סיני נמצא בכמה מחקרים יעיל ומומלץ לטיפול בהתקפי חרדה פעילים וגם כטיפול מניעתי.

כיצד מתבצע הטיפול?

אם אתם או בן משפחה קרוב סובלים מהתקפי חרדה אתם בוודאי מבקשים למצוא בהקדם את שיטת הטיפול הטובה ביותר. אנו מזמינים אתכם לייצור קשר עם הקליניקה של רפאל רוזנסקי על מנת לקבל טיפולי דיקור סיני לחרדה להקלה על תחושות החרדה הקשות, אי השקט והתסמינים הגופניים המתלווים להתקפים. את המפגש הראשון תתחילו בשיחת אבחון שתסתיים בהתנסות ראשונה שלכם בטיפול דיקור סיני לחרדות. כבר לאחר הטיפול הראשון אתם צפויים להרגיש הקלה ורגיעה. לרוב, ההשפעה של הטיפול תהיה למשך כמה שעות עד כמה ימים. לאחר כמה טיפולים כבר תרגישו הקלה משמעותית וההתקפים יהפכו מעטים עד שייעלמו לחלוטין.

טיפולי הדיקור מצליחים להפחית את סף החרדה בגוף וגם את עצמת החרדה. כך ההתקפים הופכים מעטים וחלשים יותר. תופעות הלוואי של התקפי החרדה הופכות קלות יותר להתמודדות. יחד עם הטיפול בחרדות ניתן יהיה לנצל את הטיפול על מנת לטפל בבעיות רפואיות נוספות כמו מיגרנות, כאבי מחזור, בעיות במערכת העיכול ועוד.

רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac) מטפל בכיר ברפואה סינית
סניף ראשון לציון: הרצל 65, סניף רמת אביב: ברודצקי 36

לקביעת תור חייגו 054-5721258

אתר https://rafaclinic.co.il/

 

 

 

 

 

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/