דיקור סיני לדיכאון וחרדה – מה צריך לעשות?

דיקור סיני לדיכאון וחרדה

בחורה עם מחשב נייד

מחפשים פתרון טבעי ויעיל למצב של דיכאון או חרדה? יש לרפואה הסינית טכניקות טיפול שמצליחות מזה אלפי שנים לעזור לגברים ונשים בכל הגילאים. טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה נבדקו על ידי מחקרים מודרניים ונמצאו אפקטיביים. אם אתם או אדם קרוב אליכם סובלים מבעיית דיכאון או חרדה, כדאי לכם להתנסות בדיקור. טיפולי הדיקור אינם כרוכים בכאב או תופעות לוואי כלשהן. אתם יכולים רק להרוויח מהטיפולים.

איך מטפלים בדיכאון?

דיכאון הוא מחלה לכל דבר. כיום אנו עדים לעלייה מתמדת במספר המקרים כך שכמעט כל אדם צפוי לחוות דיכאון פעם אחת לפחות במהלך חייו. הרפואה המודרנית יודעת להציע טיפול תרופתי לדיכאון כאשר אל התרופות מתלוות תופעות לוואי לא נעימות ואף מזיקות. הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול אחד (גוף ונפש). כאשר אדם סובל מבעיה של דיכאון או בעיית חרדה, הטיפול ניתן לגוף ולנפש.

על ממנת לטפל בדיכאון יש לבצע תחילה אבחון ולאתר את הגורמים לבעיה ואת האזורים בהם ישנה זרימת אנרגיה לא תקינה. טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה משפרים את זרימת הדם והאנרגיה בגוף, מעודדים הפרשת חומרים משפרי מצב רוח וגורמים להרגשה כללית טובה יותר. כבר לאחר הטיפול הראשון אתם צפויים להרגיש טוב יותר.

איך מבצעים דיקור סיני?

הדיקור הסיני מתבצע באמצעות מחטים עדינות ודקות במיוחד אותן מציבים בנקודות שונות בגוף. המחטים נועדו להמריץ את זרימת הדם ואת זרימת האנרגיה. טיפולי דיקור ידועים כאפקטיביים להקלה על כאבים פיזיולוגיים וכאב נפשי. מחקרים הוכיחו למעל לכל ספק אפקטיביות של טיפולי דיקור סיני במצבים רגשיים מורכבים. הטיפול ניתן בקליניקה על ידי מטפל מוסמך ומנוסה. יחד עם טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה אפשר וכדאי לשלב גם טיפול בצמחי מרפא או טיפול פסיכולוגי.

מדוע חשוב לטפל בחרדות?

אם שמתם לב שהחרדות פוגעות באיכות החיים שלכם וגורמות למצב בו אתם נמנעים מפעילויות שמסבות לכם הנאה – הגיע הרגע לפנות לטיפול. החרדה עלולה לפגוע בכם וגם בבני המשפחה שלכם ובחברים הקרובים. אין כל סיבה להמשיך לסבול כאשר אפשר לטפל בבעיה  בקלות עם טיפולי דיקור סיני.

רפואה סינית מצליחה להשפיע כמעט מיד על תסמיני דיכאון ועל תסמינים רגשיים אחרים. המטפל מרכיב בעבור כל מטופל תכנית טיפול אישית, בוחר נקודות דיקור אפקטיביות ויוצר אווירה רגועה ומזמינה. התדירות של הטיפולים נקבעת על פי חומרת המצב והעדפה אישית של המטופל. סדרת טיפולים נדרשת לריפוי ומניעה.

 Fear

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/