דילים לסיני – יש דבר כזה!

בחורה עם מחשב נייד

סיני היא בדרך כלל שם נרדף לחופים מוזהבים ושלווים שעליהם אפשר לרבוץ כל היום, ומקסימום לזוז מידי פעם כדי לאכול משהו או לטבול במי הים האדום להתרעננות או לשנירקול. עיקר הפעילות הפיזית בסיני היא הליכה מהחושה לערסל או דפדוף בספר ששכב לכם ליד המיטה כבר שלושה חודשים וסוף סוף יש לכם הזדמנות לסיים אותו. אבל סיני היא לא רק ערסלים וחושות עם מזגן. יש בסיני גם בתי מלון מפנקים שיארחו אתכם עם מיטב הפסיליטיז ואמנם יאפשרו לכם גם חוף מדהים לבטן-גב אבל גם אטרקציות שונות ואירוח כיד המלך. ולא, זה לא בהכרח יקר או מסובך יותר.

השנים האחרונות הביאו איתן לסיני קהלים חדשים ומגוונים שלא בהכרח מחפשים את הקמפים והחושות על המים, אלא מגיעים עם כל המשפחה ויותר מעוניינים בחופשה "מסודרת" של הכל כלול, בדיל משתלם שיעלה בערך חצי ממה שהם ישלמו באילת. ואכן, דילים לסיני ממש לא בעיה למצוא. בתי המלון המעולים של סיני מציעים דילים משתלמים במיוחד, גם הכל כלול וגם חצי פנסיון או פנסיון מלא, במחירים שווים לכל כיס ובמלונות שהם מהטובים שיש לסיני להציע.

בטאבה למשל, תוכלו למצאו מספר בתי מלון ברמה גבוהה מאוד, חלקם ממש בצמוד לגבול שאף יעניקו לכם פטור מתשלום אגרת מעבר לסיני. מלון כזה הוא מובנפיק טאבה, שנמצא כ-500 מטר אחרי מסוף הגבול ומציע דילים שווים של אירוח עם ארוחת בוקר או עסקאות הכל כלול במאות בודדות של שקלים ללילה לכל המשפחה. גם בהמשך, במתחם טאבה הייטס, למשל במלון אל ווקאלה, תוכלו למצוא דילים של סופשבוע שלם הכל כלול בפחות מ-1,000 שקלים לזוג!

חשוב לומר שהמחירים הללו לא משקפים רמה נמוכה של המלונות או היצע דל של אוכל ואטרקציות. ממשלת מצרים מסבסדת את בתי המלון עבור כל אורח שמגיע אליהם ולכן הם יכולים להוריד את המחיר הסופי לצרכן (או לתייר) ולספק את ההיצע שלהם במחירים שווים לכל כיס. בתי המלון בסיני בנויים בטוב טעם ומושקעת בהם חשיבה על העיצוב ועל החללים שהאורחים שוהים בהם. השטח שעליו בנוי המלון הוא בדרך כלל גדול מאוד ולכן אתם מקבלים חוויה מצוינת ובעיקר תמורה מעולה לכסף שלכם.

כמובן שאפשר להמשיך ולהדרים לנואיבה או לדהב ולמצוא גם בחלקים האחרים של סיני דילים מעולים בבתי מלון: בנואיבה יש מספר בתי מלון ברמה טובה אבל הפנינה האמיתית היא כמובן דהב. עיירה קסומה שמרכזת המון בתי מלון במגוון רחב מאוד של מחירים ושל רמות, ובכל מקרה כמעט בכל מקום מובטח לכם שתצאו מרוצים מהדיל שבחרתם.