דייט ראשון? כך תבחרו את המקום המושלם

כל מה שכדאי לדעת על דייט ראשון. טיפים חשובים שיעזרו לצלוח את הדייט בהצלחה.

 

אתרי הכרויות נועדו להיות המקום הראשוני ליצירת קשר עם בן או בת זוג פוטנציאליים. אחרי שיחה קצרה יהיה אפשר כבר לקבוע את הדייט הראשון, הדייט המרגש ביותר. צריך להבין כי הדייט הראשון הוא החשוב ביותר, על פיו תוכלו להחליט מה יהיה הצעד הבא שלכם. יש כאלה שמרגישים מדהים בפגישה הראשונה, ומחליטים לקבוע מיד עוד פגישות נוספות. אחרים מבינים בפגישה הזאת כי למרות הרצון הטוב ישנם דברים שמונעים מההיכרות לצאת לפועל. אחד מהאלמנטים שמשפיעים על הדייט הראשון בצורה המשמעותית ביותר הוא המיקום. יהיה עליכם לבחור את המקום האידיאלי שבו גם אתם וגם הפרטנר או הפרטנרית ירגישו בנוח. לעיתים בחירת המיקום הנכון היא הבחירה שעושה את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון.

 

מקום רועש או מקום שקט?

 

למען האמת לגבי השאלה הזאת צריך למצוא את האיזון שמתאים לשני הצדדים. יש חסרונות גם במקום רועש מאוד, אך יש גם חסרונות במקום שקט. תנסו למצוא את המקום שיאפשר לכם להכיר זה את זה, אך לא יהיה ריק מאנשים. כך תוכלו להרגיש בנוח בעת השיחה ותמיד תוכלו למצוא נושאי שיחה מעניינים. מה שגם הכרויות ראשונות תמיד נועדו על מנת שתוכלו להתחיל לסמוך זה על זה. כאשר ישנם עוד אנשים נוספים בסביבה, אוטומטית תרגישו קצת יותר מוגנים. כמובן שאם אתם מרגישים בנוח, בשלב מתקדם יותר תוכלו לבחור מקומות שקטים ומבודדים.

 

מסעדה או סרט?

 

האופי שלכם צריך להיות זה שיאפשר לכם לעשות את הבחירה הנכונה. המקום אמור להיות מקום שיגרום לכל הצדדים החיוביים שלכם לצאת כלפי חוץ. מסעדה יכולה להיות מקום אידיאלי לדייט, בטח כאשר מדובר על דייט ראשון. סרט יהיה מקום קצת פחות מומלץ מכיוון שאין אפשרות לעשות בו שיחה אמיתית. תנסו למצוא מסעדה או כל מקום אחר שיאפשר לכם לשוחח זה עם זה. ברגע שתכירו אחד את השנייה, תוכלו למצוא את עצמכם כבר בוחרים מקומות אחרים לדייט. אך הדייטים הראשונים מבוססים על הכרויות שאמורות להביא אתכם קדימה. אם לא תכירו טוב אחד את השנייה זה עלול לפעול לרעתכם בהמשך הדרך.

 

מי אמור לשלם על הדייט?

 

גם כאן הדעות חלוקות לכאן או לכאן, וכל אחד יכול להגיד משהו אחר. זה לא באמת משנה מי בסופו של יום ישלם על הארוחה או על היציאה שיצאתם ביחד. הכי חשוב שתתעסקו מלדבר זה עם זה על מנת לשבור את כל החומות שנמצאות בניכם. יש גברים שלא מוכנים לתת לבת הזוג לשלם, והם יעשו הכל על מנת לשלם בעצמם. יש נשים שלא מוכנות שהגבר ישלם עליהן, וזה לא משנה כמה הוא מרוויח. גם אותן נשים יכולות להתעקש כי התשלום על הדייט יתחלק בין בני הזוג. הכי חשוב שבסוף כל בחירה שתעשו תהיה בחירה שמוסכמת על שני הצדדים.

 

כמה זמן מומלץ לנסוע?

 

הנסיעה לדייט מרגשת מאוד, מדובר על נסיעה שבה ההתרגשות תהיה בשיאה. אך עדיין מוטב כי המרחק של הנסיעה יתחלק שווה בשווה בין בני הזוג. כך אף אחד לא יצא מנקודת הנחה כי הוא התאמץ קצת יותר מהצד השני. כל אחד מבני הזוג צריך להרגיש כי הוא התאמץ על מנת לראות את הפרטנר או הפרטנרית. כאשר בן אדם אחד בלבד מתאמץ על מנת להוציא את הדייט לפועל זוהי עשויה להיות בעיה. כאשר תסתכלו קדימה יהיה לכם קשה מאוד לדעת מה הצד השני חושב או מרגיש אליכם.