דיאטת כאסח לקראת חתונה

בחורה עם מחשב נייד

כלות וגם חתנים ירצו להיראות במיטבם ביום החתונה, דיאטות כאסח נפוצות מאוד לקראת יום החתונה. לצד כל המתחים המלווים את ההכנות ליום הגדול אין זה פשוט גם לשמור על סדרת אימונים ועל תפריט תזונה מאוזן ודל בקלוריות. אך בעזרת מספר טיפים שימושיים תוכלו גם אתם ללמוד אודות דיאטת כאסח המאפשרת ירידה במשקל לקראת החתונה מבלי לפגוע בבריאות הגוף.

ראשית, נמליץ על ירידה מתונה במשקל וחיטוב הגוף, את התהליך כדאי יהיה להתחיל מספר חודשים טרם יום האירוע. ככל שתתחילו מוקדם יותר כך תוכלו לבצע את התהליך בצורה הדרגתית ובריאה יותר. חשוב להבין כי המשמעות של דיאטת כאסח אינה בהכרח פגיעה במערכות הגוף או התמסרות לתפריטי דיאטה בלתי אפשריים. אפשר למצוא היום גם דיאטת כאסח בריאה המשיגה תוצאות חיוביות תוך שמירה על בריאות הגוף.

טיפים שימושיים לירידה במשקל לקראת חתונה

א.      התחילו בתהליך מוקדם ככל האפשר.

ב.      שיתוף פעולה עם חברה או עם בן או בת הזוג חיוני להצלחת התהליך, כל דיאטת כאסח תהפוך קלה יותר כאשר הסביבה תומכת, מעודדת ולוקחת חלק פעיל בהליך, קל הרבה יותר לרדת במשקל בשניים.

ג.       הקפידו על הרכבת תפריט מזין, עשיר ובריא, יש להרכיב את התפריט תוך פנייה לדיאטנית או אל גוף מקצועי אחר.

ד.      אל תחששו לעשות שימוש בקבוצות תמיכה מצליחות כמו מרזי מורית או שומרי משקל, הקבוצות הללו מציגות אלפי סיפורי הצלחה.

ה.      עם כל תופעת לוואי חריגה מומלץ יהיה לפנות אל הרופא או אל הגורמים המטפלים למטרת ייעוץ.

ו.        יש לעדכן את סלון הכלות האחראי על הכנת השמלה כי את נמצאת בתוך הליך של דיאטת כאסח, סביר כי יהיה צורך בהתאמה אישית של השמלה למבנה הגוף שלך לאחר הירידה במשקל. חשוב יהיה לבחור מראש בדגם המאפשר זאת.