דיאטות כאסח – למה הן לא בריאות

בחורה עם מחשב נייד

אנשים מנסים לאבד את המשקל שלהם באופן קבוע, משהו מפריע להם בצורה שהם נראים. אנשים מנסים בדרך כלל לעשות דיאטות מוגזמות ולא יעילות, שהתוצאה שלהן הוא נזק לגוף, ואי התייעלות. במאמר זה, במאמר זה, אנו נלמד את כל אמת על דיאטות הכאסח שאתם מכירים ושמעתם, ונדע מדוע לא כדאי לבצע אותם.

מהי דיאטה?

קודם כל, חשוב להבין את המושג דיאטה. דיאטה היא שינוי בהרגלי אכילה, להרגלי אכילה בריאים. אף אחד לא אמר שדיאטה זה רק להפחית את כמות האוכל שלכם, ובטח שלא להפסיק לאכול. דיאטה היא זהו שינוי במזון שאתם אוכלים, ושינוי בכמויות הצריכה גם כן. הדבר החשוב בדיאטה, הוא להיות שבעים מהאוכל הבריא שאתם אוכלים.

איזה מזון בריא אנו צורכים במהלך הדיאטה?

ראשית, אנו מחליפים את המזון שאנו אוכלים ביום יום, את כמויות צריכת המזון, למזון בריא יותר. המזון הפוגע יותר, הוא המזון שמוכן מפחמימה מזיקה, שהיא מגיעה מהבצק בדרך כלל. בנוסף, היא מגיעה משמן מטוגן, מעוגות, וכדומה. את הפחמימות הללו אנו מחליפים בפחמימות בריאות, כמו למשל פחמימות מירקות, לחם, אורז, פסטה ועוד.

מדוע אנו מורידים במינונים של המאכלים שאנו ניזונים מהם?

הסיבה לכך שאנו מורידים את כמות האוכל, היא בגלל כמות אבות המזון שמוגבלת שאנו צריכים. לדוגמה, מספיק לאדם מסוים לאכול פרוסת לחם אחת ביום, אך אם הוא יאכל 2 במקום זאת, מאזן הפחמימות שלו יעלה יתר על המידה, וכך הוא לא יצליח להוריד במשקל.

מה צריך לעשות על מנת להוריד במשקל?

לבני האדם, יש את הדלק האישי שלהם, שנקרא קלוריות. כל אדם צריך כמות שונה של קלוריות ביום בשביל להתקיים. כאשר האדם נמצא בעודף קלוריות, הוא יאגור אותם בגוף האדם בכך שהוא ימיר אותו לשומן. לאחר ההמרה, השומן נאגר במקומות שונים בגוף. כאשר הגוף נמצא במחסור של קלוריות, הוא שורף את מאגרי השומן בגוף, אך בנוסף הוא שורף חלק מתאי השריר בגוף.

מה אנו צריכים לעשות בכדי להוריד במשקל?

קודם כל, חשוב לאהוב את הגוף שלכם איך שהוא, זאת אומרת לקבל אותו גם אם הוא לא נראה לכם טוב. קודם כל, התודה היא על הגוף שיש לנו, לאחר מכן אנו נשדרג ונטפל בו כרצוננו. אין שום תקלה בגוף האדם, הוא מתוכנן ומתוכנת כמו שצריך. דאגו לטפל בו כמו שצריך על מנת להביא תוצאות טובות.

מדוע דיאטות כאסח לא בריאות?

הסיבה לכך שהן לא עובדות, היא בגלל שהדיאטות הללו מחפשות תאים לשרוף, ולא רק את תאי השומן. דיאטות כאסח הן מצב שבו האדם אוכל כמות מזערית של אוכל, הרבה מתחת למאזן הקלורי היומי שלו. פרט לכך שהוא שורף הרבה מאוד תאים שהם לא תאי שומן, המערכות מפסיקות לעבוד כנדרש, למשל הקיבה שמתחילה להמיס את עצמה, מצב זה נקרא אולקוס.

למידע נוסף על דיאטת כאסח – כנסו לאתר