דחסני קרטונים

בחורה עם מחשב נייד

דחסני קרטונים הם מהמתקנים החשובים ביותר שיכולים להיות אצלכם בעסק או במפעל. בסופו של דבר אשפה רבה תיווצר בקצב מסחרר כאשר כל מוצר או סחורה שתקבלו לעסק כולל מוצרי גלם שונים שאיתם אתם עובדים, ימלאו את העסק באשפה של קרטונים. מזל שיש דחסני באלות קרטונים שיעזרו לכם להיפטר מהם. אלו דגמים הכי טובים קיימים כיום ועד כמה הם שימושיים?

למה צריך דחסני קרטונים?

כל עסק שהוא ולא משנה מהתחום העיסוק שלו, משתמש בלא מעט קרטונים. הקרטונים יכולים להיות ממגוון רחב של ספקים אך בסופו של דבר הקרטונים הללו יכולים ליצור אשפה בנפח גדול מאוד. הבעיה היא שהקרטונים יכולים להתקפל עד גבול מסוים כאשר הגבול הזה לא תמיד יספיק כדי להקל על פינוי האשפה וגם לא כדי לצמצם משמעותית את שטח האחסון שהוא תופס. דחסני קרטונים יכולים לדחוס את הקרטון ולמעשה להקטין את הנפח שהוא תופס, כך שהלכה למעשה תהיה לכם פחות אשפה לאחסן ולפנות. דחסני קרטונים אלו יכולים להיות מהירים וחזקים ביותר.

מה עוד היתרונות בשימוש בדחסנים אלו?

דחסני קרטונים יכולים לדחוס את הקרטונים עד צמצום של 90 אחוז מהנפח שלהם. כל האוויר הכלוא שיהיה בין הקרטונים ייצא החוצה ויישארו רק קרטונים טהורים שיצומצמו לגודל של קובייה קטנה, כאשר אותה יהיה הרבה יותר קל וזול לפנות. חשוב לזכור כי גם הסביבה נהנית הרי הקרטונים יוצרים הרבה פחות לכלוך בפועל ויותר קל למחזר אותם, אז בעקיפין דחסניות אלו תורמים גם לכדור הארץ. העיצוב של דחסני הבאלות יכול להיות עדין במיוחד מה גם שהדחסנים הללו אינם גדולים כלל וקל לאחסן אותם בכל מקום ולהשתמש בהם בשיא הפשטות.

אלו דגמים קיימים ומה היתרונות שלהם?

  • יש מגוון רחב של דחסני קרטונים ואם אתם רוצים לבחור את הדחסניות הכי טובות עבורכם כדאי מאוד שתבינו מה נפח האשפה שמיוצר אצלכם ביום ומה סוג האשפה, שכן לעתים מדובר על קרטונים מעורבבים עם אשפה אחרת.
  • ישנם מכבשי קרטונים קטנים יחסית כמו למשל MACFAB 40 שהוא אחד הדחסנים הכי קומפקטיים שיש והוא יוצר רעש ברמה של עד 72 דציבל. המשקל של הדחסן הוא 140 קילוגרם וזה למעשה מסביר עד כמה יעיל הוא. כוח הלחיצה שהוא מפעיל מגיע עד ל-2 טון.
  • אחד מהדחסנים הטובים ביותר שיש לכמות גדולה של ציוד הוא דחסן תא כפול MACFAB 75 MULTI. דחסן זה גדול מאוד והוא יכול גם למיין את הפסולת. אמנם הוא גדול מאוד והוא בגובה של מטר אחד שלם על חצי מטר רוחב אך הוא יכול להכיל אשפה רבה  וללחוץ עוצמה 3.5 טון.