דולצ'ה וגבאנה לילדים – בישראל

לראשונה במזרח התיכון קיבלה ישראל זיכיון למותג אופנת-העל האיטלקי: "דולצ'ה וגבאנה לילדים", אשר נפתח החודש בכיכר המדינה בתל אביב. את הזיכיון להפעלת המותג בישראל קיבלה סטלה אמינובה, שהינה אשת אופנה ידועה, החיה על קו מוסקבה-לונדון-ישראל.

לראשונה במזרח התיכון – קיבלה ישראל זיכיון למותג אופנת-העל האיטלקי: "דולצ'ה וגבאנה לילדים", אשר נפתח החודש בכיכר המדינה בתל אביב, כאשר ברוב המדינות, המותג מפעיל בעצמו את סניפיו.

מוטי 2

את הזיכיון להפעלת המותג בישראל קיבלה סטלה אמינובה, אשת חברה, אמא ל-6 ילדים אשר חיה על קו מוסקבה-לונדון-ישראל. אמינובה הידועה בתחום אופנת הילדים ברוסיה, בבעלותה מותג בגדי הילדים Mumofsix  שהקימה, והיא מתמחה בבגדי ילדים אופנתיים הנמכרים אונליין ובחנויות שונות ברוסיה ובעולם.

מוטי 5

סטלה אמינובה עם דולצ'ה וגבאנה

בנוסף, היא מפעילה במוסקבה חנות מולטי ברנד לבגדי ילדים בשם Mumoffive המציע כ – 30 מותגי ילדים, וכן שתי חנויות של מותגים צרפתיים לנעליים, ואופנה בשם Pom d'Api ו- Bonpoint. לפני 16 שנה אמינובה עלתה עם בעלה לישראל, וכל ילדיה נולדו בארץ.

מוטי 3

החנות בכיכר המדינה בתל אביב משתרעת על שתי קומות, ועוצבה בדייקנות לפי הוראות המותג הבינלאומי ובדומה לחנויות בחו"ל. הקירות מאויירים בהתאם לקו העיצובי של המותג בעולם, תוך התאמה והתמקדות בקהל הישראלי.

מוטי 1

בחנות החדשה ניתן למצוא מגוון בגדי ילדים: שמלות ערב חגיגיות, חליפות (מכניס וחולצה), חצאיות, טי שירט ועוד. קולקציית החורף של הילדים מתייחסת לאלמנטים של המשפחה האיטלקית החמה, הטקסיות והידידותיות לילדים, דבר המעניק ללקוחות את ההזדמנות לקחת חלק במשפחת דולצ'ה וגבאנה.

כתובת: ה' באייר 4, כיכר המדינה, תל אביב

מוטי 4

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.