דוד מור יוסף – מדריך היופי להזרקות בוטוקס

face-Botox injections

ד"ר דוד מור יוסף – מדריך היופי להזרקות בוטוקס

בשנים האחרונות הפכו הזרקות הבוטוקס לטיפול פופולארי לנשים ולגברים וניתן למצוא היום מגוון אפשרויות לטיפולי יופי כאלה ואחרים באמצעות הזרקות בוטוקס לאזורים שונים בגוף כמו בפנים, מצח, שפתיים וכדומה.

face-Botox injections

 עם ד"ר דוד מור-יוסף רופא לאסתטיקה מסביר כי כיום כל אשה וכל גבר שואפים למראה אסתטי, צעיר ונמרץ. הודות להזרקות בוטוקס ניתן כיום לאפשר לנשים וגברים כאחד להיראות צעירים מגילם וממצבם הפזיולוגי.

שיפור מראה באמצעות הזרקות בוטוקס נעשה באמצעות הזרקה של תרכובת חלבונים מיוחדת המסייעת להרפיית שרירים האחראים על הקמטים ולמי שעדיין לא מכיר את המושג בוטוקס נציין כי מדובר מחומר המופק מרעלן בעל יעילות גבוהה לטיפול בקמטי הבעה. טיפולי הבוטוקס עמידים למשך מספר חודשים והטיפול מעניק תוצאה זמנית.

ד"ר מור-יוסף מסביר כי ההליך של הזרקת בוטוקס נעשה במטרה להעלים קמטים מאזור המצח, סביב העיניים או באזור הגבות. מקרים נוספים של טיפולי הזרקת בוטוקס נעשים באזור האף כדי לשפר במעט את המראה.

ד"ר דוד מור יוסף מסביר כי הטיפולים נעשים לגברים ונשים מגיל 18 ומעלה כאשר לקוחות רבים בגילאי 35 ומעלה כאשר כל טיפול נעשה בכפוף לבירור רפואי של המטופל.

עלות טיפול הזרקת בוטוקס משתנה בין אזור לאזור. הזרקות ניתנות באזורים כמו מצח, בין הגבות, בצוואר ועוד. במקרים מסוימים ניתן להזריק בוטוקס גם במקרים של הזעת יתר.

טיפול מוכר נוסף הוא מילוי קמטים באמצעות חומרים מיוחדים וחומצות היאלרוניות וכן עיבוי שפתיים, טיפולי פיסול אף ופיסול פנים וכן טיפולי אנטי אייג'ינג.

על פי ד"ר מור יוסף מומלץ לקבוע תור לייעוץ ולאחר מכן לבחור את אפשרויות הטיפול כאשר כל טיפול נע בין מספר דקות לכשעה בכפוף לסוג הטיפול.

לקראת עונת החתונות נרשמת עלייה בטיפולי הזרקות הבוטוקס כמו כן בעונת הקיץ.

 הטיפ הכי חשוב של ד"ר דוד מור יוסף הוא לבדוק היטב, לשאול ולהשוות ולהקפיד שהטיפול של הזרקות בוטוקוס וטיפולים מסוג זה ייעשו על ידי רופא מומחה לאסתטיקה, כלומר רופא שעבר את כל ההסכמות וכל ההכשרות כדי לעבוד בתחום כל כך רגיש וכל כך חשוב.

davidmoryosef
ד"ר דוד מור יוסף, רפואה אסתטית. דוד מור יוסף רופא אסתטיקאי , בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון. עומד בראש קליניקה פרטית לרפואה אסתטית , בה אני מביא לידי ביטוי את יכולותיי המקצועיות והאומנותיות כאחד. אני מקפיד לעשות שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר, תוך הקפדה על האישורים הרגולטוריים המתאימים קרי:אמ"ר (משרד הבריאות הישראלי), FDA (משרד הבריאות האמריקאי) ו- CE (משרד הבריאות האירופאי).