דוגמנית קצרה ורחבה

לרגל האירוע שמתחולל הסופ"ש בבית מעריב ירדתי אל העם והסכמתי לשמש עבורכם כדוגמנית.
כן, מסתבר שגם לנו, הנשים מעל מידה 44-6-8 נהייתה זכות לאירוע אופנה.

IDIT1צילום: נילי ממן

כל עמוד הפייסבוק שלי התמלא בפירסומים על אירוע ראשון מסוגו. יחיד ומיוחד. ממש. חדש!

אירוע אופנה למידות גדולות. כן, אחזור שנית: ראשון מסוגו! (וואלה, כנראה שפתאום מישהו הבחין שבנינו מתהלכות נשים במידה מעל 40)

אסופה של מעצבות ופריטים משלימים לנשים במידות גדולות.

זהו אירוע משמח. ואינני רוצה לקלקל בכלל. מה גם שתיכף תגלו שלערב אחד הפכתי דוגמנית (טעונה שיפור, אמנם…)

ובכל זאת, כמה מילים על תפיסת העולם שלי בהקשר הנ"ל.

לפני כעשור הקמתי מותג אופנה למידות גדולות. קראו לו "בגדים משמחים במידות נדיבות" המותג קם מתוך צורך אמיתי שלי ושל חברות שהכרתי לבגדים עשויים היטב, היטב קרי: שמי שתכנן אותם מבין באמת מה זה אומר להלביש אישה שמנה (שימו לב, אמרתי שמנה, לא מלאה לא שמנמונת חמודונת אלא שמנה. כי מותר להגיד. כמו רזה אפשר גם להגיד שמנה)

בגדים מבדים שלא נצמדים שאינם סינטטיים. מעודכנים אופנתית. ויפים. כן בגדים יפים ממש למידות גדולות. הצליח לי. אחד מרגעי העונג של אתמול בערב היה כשלא לקוחת עבר אחת שלי אלא קבוצה מהן נפלה על צווארי והיללה ודיברה בשבח הבגדים.

הקדמתי את זמני… כפי שקרה לי לא פעם. טרום עידן הפייסבוק ודומיו. החנות איננה. אבל ה"אני מאמין" שלי עומד איתן: נשים שמנות אינן בעיה שיש למצוא לה פיתרון. נשים שמנות\מלאות\בעלות מבני גוף שונים צריכות ורוצות להתלבש. זה אתגר. אבל גם להלביש אישה רזה מאד נטולת מותן או טוסיק או ציצים יהווה אתגר. לא? זה אפשרי. עשיתי זאת. בחיי. צריך להבין בזה. באמת באמת להבין בזה.

היום ישנן יותר אופציות. לצערי הרשתות המובילות בתחום לא שינו את פניהן במהלך העשור האחרון. אבל קמו אלטרנטיבות. חלקן ראויות ביותר…

מה שהיה מקסים באירוע הפתיחה אתמול הייתה העובדה שלנשים שהגיעו לשם הייתה בחירה. הן יכלו לעבור ממעצבת אחת לשניה ולהרשות לעצמן לפסול אפשרויות. ולהמשיך ולחפש ולמצוא בגד שיקלע יותר לטעמן.

וזה בעיני הבינגו המשמעותי.

זה בנוסף לכמה קולקציות יפות איכותיות, משמחות. רעננות. עדכניות.

אני בחרתי להציג לכן 4 מראות שונים:

המראה הראשון שנבחר הוא מראה המקסי-שאנטי-אלגנטי. שמלת כותנה בשחור לבן. עם חוט שמכווץ מתחת לחזה. אהבתי לראות את עצמי במקסי. אפילו שאת כפות הרגליים שלי לא ממש ראו מבעד לאורך המרשים (השמלה של "Naomi plus" הנעליים של מיכל וידר "viders" והתכשיטים של "מוריה אטדגי")

הלוק השני, השובב הגיע מענבל המתוקה. חוש הומור הוא חלק משמעותי ממש בחיים. כן, גם אצל שמנות. חולצת טריקו צמודה עם כיתוב זהב וחצאית עד הברך. מסתובבת. בטח מסתובבת (חולצה וחצאית של "Honney B"  נעליים של מיכל וידר. קשת מחושים מהראש של ענבל. הדבורה האם)

Pictures2צילום: נילי ממן

המהמם באאוטפיט הבא, מלבד הבגדים המצוינים (!) שטליה מעצבת, הוא שני המלבישים החמודים שעזרו לטליה המעצבת ונתנו לי להרגיש כוכבת. יפה. מוצלחת ועוד. הם לא בחנו אותי מכף רגל ועד ראש בפני מחמצת, לא לא, וכשמדדתי משהו שהיה קטן הוא הוחלף בחיוך ונחת. הם ריפרפו מסביבי, תיקנו סידרו והיטיבו. אז תודה דניאל אסייג ויונתן תורג'מן, שהם בכלל מעצב אופנה ומעצב טקסטיל…  (מכנסי ג'ינס טוניקת כותנה וג'קט של "טליה" שרשרת של "רוני עוזיאל")

לסיום, עשיתי את הבלתי יאמן וכל הקילוגרמים שלי הרבים וכל הסנטימטרים שלי המעטים נכנסו לטייץ. כזה שמחזיק ותומך ואיך שהוא בסוף גם גורם לך לחייך… זה וחולצת משי משי נעימה חתמו את הקריירה הקצרה ממש שלי (חולצה "Numa" מכנסיים "Meedot" תיק "meitalev")

Pictures3צילום: נילי ממן

זאת הייתה חוויה נעימה. היכולת לבחור עשתה את זה. בחיי. ההבנה שבכל פינה אמצא מה ללבוש ואם קטן יתנו לי גדול יותר. ולא יעקמו פרצוף, להיפך.

היה נעים לפגוש פנים מוכרות. היה מצחיק להסתובב עם אחת, עורכת האופנה של סלונה, הלא היא גלי "הקונה נחמה" שהקפידה בסטיילינג והגדילה לעשות כשהכריזה שאותה יקברו בטייץ דמוי עור. טוב היא רזה רזה. ומלבד איזו מחרוזת דקה דקה לא היה לה בכלל מה לחפש שם.

היה מצחיק להשתמש בבכורה כעוזרת אישית. היא הצטיינה בלנזוף בי על הפרצופים שאני עושה.

היה כייף להתחבק עם גאלה ולקנא ממש בשיער הורוד ובאנרגיות.

מזמינה אתכן להנות מזכות הבחירה.

10313823_10152647093739023_5474908367854686857_nעם גאלה רחמילביץ האישה מאחורי פלאס סייז פאשן וויקנד. צילום: נילי ממן

IDIT2מימין: הבגדים והבת מהבית, משמאל: הסטייליסטים בעבודה. צילום: נילי ממן

תודה מיוחדת לנילי ממן שצילמה הרגיעה החמיאה ונזפה כשהיה צורך, בחן.

https://www.facebook.com/pages/%D7%A0%D7%99%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%9E%D7%9F-%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA/1611699495723602?ref=hl