דבר הנסיינית: הצבע החדש לשיער OLIA

בלוגרית סלונה בדקה את צבע השיער החדש OLIA מבית גרנייה, והיא הולכת להפוך אתכן לחסידות שלו: הוא מבוסס על שמנים ריחניים ומטפחים ואינו מכיל אמוניה. במילים אחרות, צבע השיער הביתי האידיאלי

צבע לשיער אוליה של גרנייה

השעה 22:00. אחותי השכיבה שלושה ילדים לישון אחרי יום חופש מעייף של אוגוסט והיא מתרכזת בהרצאה הקצרה שאני נותנת לה, כדי להבין את גודל המעמד שאנחנו מצויות בו. תיכף ניגש לצביעת השורשים שלה בצבע השיער החדש של גרנייה, OLIA, ששלחו לנו. מדובר במוצר חדש ומהפכני שבעצם פותח עידן חדש של צביעת שיער ביתית – צבע שיער קבוע, המבוסס על שמנים ואינו מכיל אמוניה.

זהו צבע שיער עם טכנולוגיה שהיא פשוט מהפכנית – במקום אמוניה, צביעת השיער מבוססת על עוצמת השמנים, ומכאן שמו – OLIA. בתהליך הצביעה עם OLIA את יכולה להימנע מנזק למראה השיער, מריח חריף או מגירוי של הקרקפת, אני מסבירה לה. מדובר בטכנולוגיה חדשנית הנקראתODS (Oil Delivery System), שבעצם מחדירה את הצבע לסיב השערה. השמן דוחף את פיגמנט הצבע לתוך השערה, כמעט ללא פתיחה של הקשקשת. לא פחות חשוב, השמנים שבערכה מעצימים את תהליך הצביעה, מרככים ומבריקים את השיער, מיטיבים עם שיער יבש, וכך מאפשרים לשמור על תוצאת הצבע לאורך זמן רב יותר.

אחותי מרימה מולי גבה, מחייכת בנימוס ומבקשת שנתקדם. מחר בבוקר הם מתוכננים להגיע לתערוכת החלל לפני שנהיה חם, ועכשיו היא כבר מסוקרנת לראות תוצאות. "תביאי את המשקפיים ותני לי את העלון הזה".

מפיקת העל, בחורה שמתקתקת כל תחום בחיים ביעילות שאין שניה לה, מרוצה מזה שאין אמוניה בפנים – ככה היא יודעת שהיא שומרת ומגנה על השיער שלה יותר. "יש ערכות צביעה שלא מגיעות עם החמצן ואז אני צריכה לרכוש אותם בנפרד. ולמי יש זמן לזה?" היא אומרת.

צבע לשיער אוליה של גרנייהמכינות את הצבע. כשאין אמוניה, יש פחות חומרים לערבב

כשאני מסבירה לה שזה גם יותר נכון ובריא לשיער, היא כבר עסוקה בלהתפעל מהכפפות החד-פעמיות השחורות שהגיעו באריזה. "יפות! בדרך כלל נותנים בערכה סתם כפפות שקופות. קיבלת אותן כי את עיתונאית?" לא. זה בא ככה.

הפורמולה החדשה של OLIA מגיעה ב-25 גווני שיער עדכניים, ואחותי בחרה את החום-שחור. כמו שהבנתם, היא אוהבת שחור. כבעלת שיער שחור (עם שורשים לבנים, מה לעשות), היא יכולה לבחור מבין שלוש אפשרויות רלוונטיות לה, שכללו גם שחור וגם שחור עמוק.

כשאנחנו מורחות את הצבע על השיער, היא מודה שכמו שהבטיחו בפרסומים, הצבע לא מטפטף. צ'ק. יפה שהשקיעו במרקם סמיך במידה, שלא נוזל על המגבת ועל הבגדים.

שתינו מתפעלות מהריח הנעים שעוטף אותנו בזמן שאני מורחת לה את הצבע על השיער – מעין שילוב של ניחוחות פירותיים (מיקס של אננס, תפוח, אגס וליים) וניחוחות פרחוניים כמו יסמין, אמבר ופטצ'ולי. קרם הצבע מכיל כ- 60% שמנים שמגיעים גם מפרחים כמו קמליות, חמניות ופסיפלורה – לא פלא שהריח מעולה.

צבע לשיער אוליה של גרנייההכפפות השחורות הסקסיות של OLIA

אנחנו מחכות שלושים דקות מול פרק מוקלט של "האח הגדול" (היא לא אוהבת את איתי המגמגם. אני לא מבינה למה. רונאל פישר נתן הופעת אורח טובה בפרק על בית המשפט. איזה מותק. היא מאמינה ברומן בין ליאון לפאולינה. "הוא קרא לה בת זוגתי!"). "הצבע גם לא מעקצץ או מגרד כמו האחרים", היא אומרת לי כשאנחנו מעבירות את הפרסומות.

צבע לשיער אוליה של גרנייההמרקם לבן וקטיפתי, כמו קרם. לא מטפטף על הבגדים!

כשהיא הולכת לשטוף את הצבע, היא נכנסת לשם אוטומטית עם חומר ניקוי וסקוטץ' כי היא רגילה שהמון צבע נשטף מהשיער בשלב הזה ומשחיר את האמבטיה הלבנה שלה. להפתעתה, זה לא קורה והיא אפילו לא צריכה לפתוח את בקבוק חומר הניקוי.

זה מרגיש ונראה כאילו הרגע השתמשנו במסכת הזנה מפנקת לשיער. הכיסוי מושלם (100% כיסוי לשיער לבן, כמו שהובטח), השיער נראה מבריק והוא רך למגע. השחרחורת עם הברק מציינת בסיפוק שלרוב יש נשירה מסוימת אחרי הצביעה, אבל עכשיו זה לא קורה. לא צריך לנקות את האמבטיה, לא צריך לאסוף שערות שנושרות, לא צריך לנקות שאריות צבע מהקרקפת, רק לתת לשיער להתייבש בטבעיות. אפשר לחזור ל"אח הגדול".

צבע השיער OLIA מבית גרנייה – 41 ש"ח ליחידה, ובמחיר היכרות מעולה בחודשים אוגוסט וספטמבר – 32 ש"ח ליחידה. המיני קיט מכיל: קרם צבע (60 גרם), קרם מפתח/חמצן (60 גרם), מרכך שיער לברק ומגע של משי (40 מ"ל), זוג כפפות (שחורות!) ועלון הוראות שימוש.