גשם של פלאפל 2

סרט אנימציית הרפתקאות חדש, שגיבוריה מנסים להציל את האי ללעוסולבלוע מחיות-אוכל. מי ישאר לגור על האי ?

תארו לעצמכם עולם שבו כדי להשיג אוכל, צריך רק מכונה שהופכת מים לאוכל. פלינט לוקווד הצליח לבנות מכונה כזו. לצערו המכונה איבדה שליטה והוא נאלץ להשבית את עבודתה כדי להציל את תושבי האי. החיים חזרו למסלולם ופלינט שחלם להפוך לממציא דגול, הציע לחבריו להקיים מרכז, שבו ימציאו יחד המצאות מיוחדות, אבל לצ׳סטר V, האליל של פלינט, היו תוכניות אחרות.
צ'סטר V רוצה את המכונה של פלינט לעצמו, אבל הוא לא יודע איך להגיע אליה. הוא נוחת עם החללית שלו באי ללעוסולבלוע ומכריז עליו כאזור אסון, שצריך לשקם אותו. מעביר את כל תושביו לקליפורניה ומציע לפלינט לעבוד במעבדות שלו, שם נמצאים כל הממציאים המבריקים ביותר בעולם ושם יוכל להגשים את חלומו להפוך לממציא דגול. לשם כך פלינט צריך לוותר על החלום שלו עם חבריו ולצאת לדרך לבדו (זו הדרישה של צ'סטר V). החברים לא מוכנים לאפשר לפלינט לעזוב בלעדיהם ומצטרפים אליו.

תוך זמן קצר, צ'סטר V מודיע לפלינט, שהוא חייב לצאת לבדו למשימה סודית ומסוכנת, להציל שוב את העולם ולמגר את חיות האוכל, שמאיימות להשמיד את האי ללעוסולבלוע. מסתבר שפלינט לא הצליח להשבית את המכונה שלו, המכונה השתגעה וכל הפירות והירקות ומאכלים כמו המבורגר, ספגטי וגבינה צהובה הפכו לבעלי חיים.

תארו לכם עולם שבו חיים יחד דינוזאורים לצד תותים ונלחמים על זכותם. עולם צבעוני וקסום, שעורר בנו הרבה אהדה כלפי אותן חיות אוכל ולא הבנו איך הם מאיימים על העולם.

גם הפעם חבריו של פלינט הצטרפו אליו, בניגוד לרצונו (הוא הבטיח לצ'סטר V, שהוא ייצא לבדו). יחד הם עוברים הרבה הרפתקאות, מכשולים ורגעים מפחידים.

הם לא יודעים, שכל הזמן צ'סטר V ויד ימינו, בארב, אורנגאוטן בעל מוח אנושי ומניפולטיבי וחיבה יוצאת מן הכלל לליפסטיק, עוקבים אחריהם. כשצ'סטר V מבין, שפלינט וחבריו רוצים להציל את חיות האוכל, הוא מופיע פתאום ומסביר לפלינט, שהחברים מפריעים לו להגשים את חלומו להיות מדען דגול והוא חייב להפרד מהם. פלינט מאמין לצ'סטר V וחבריו נוטשים אותו.
מה קרה לחיות האוכל, מה עלה בגורלם של האי, פלינט וחבריו וצ'סטר V ?
את כל ההרפתקאות על איי ללעוסולבלוע תוכלו לראות בבתי הקולנוע החל מה-21.11.2013 בדיבוב לעברית בגרסת דו-מימד ובגרסת תלת-מימד או בגרסה האנגלית בדו מימד.
סרט קסום, מצחיק ומיוחד. סרט שבו לגרסת התלת מימד יש עוצמה וקסם, שלא הייתי מוותרת עליהם. נהננו גם מבוגרים וגם ילדים ויצאנו מאוד מרוצים.
לטעימה קטנה מהסרט
[youtube bqD58T2PFmM nolink]

המלצות נוספות על סרטי ילדים בחנוכה 2013

לעוף על הזמן

להציל את הנסיכה

ג'סטין הגיבור

לשבור את הקרח