גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה

בחורה עם מחשב נייד

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה

עיצוב גרפי נמצא בכל מקום מסביבנו בעידן המודרני. כיום ניתן למצוא עיצובים גרפיים בכל מקום, שלטי תנועה, ניירות מכתבים, מדבקות על מכוניות, פוסטרים לסרטים, עיתונים ועוד. עיצוב גרפי הוא בעצם שימוש באלמנטים גרפיים על מנת לקדם מכירות וליצור תדמית. דרך התמונות והאלמנטים הגרפיים שבעיצוב, אנחנו מעבירים מסר מסויים. אל קהל היעד. איך עושים זאת? עושים זאת עם מעצבים גרפיים ויש לא מעט מוסדות לימוד לשם כך.

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה ללמוד את התוכנות הגרפיות

עבודה עם התוכנות הגרפיות השונות בשוק היא המרכיב החשוב במקצוע זה. בטכניקות הללו תשתמשו כשתיגשו לעצב כרטיס ביקור, לדוגמא, או לוגו, מודעות פרסום או ניירת משרדית
עוד תלמדו במכללה לעיצוב גרפי, לפתח את החשיבה הגרפית שלכם. קודם כל תלמדו מה מטרת העיצוב, לאיזה קהל יעד לפנות ואחר כל תלמדו ליצור עיצוב מקורי, שיעביר את המסר בדרך הטובה ביותר אל קהל היעד. רוב המעצבים לומדים במכללות שונות. הלימודים במכללות לעיצוב גרפי אורכים בין תשעה חודשים לשנתיים ובמוסדות לימוד אקדמיים עלולים לארוך עד ארבע שנים. מוסדות לימוד בתחום זה תוכלו למצוא במרכזי הערים בארץ, אך ניתן גם ללמוד מהבית באמצעות רשת האינטרנט בשיטת "אחד על אחד" בלי לזוז מהבית ועם נוחות מרבית.

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה הכשרה מקצועית

מי שלומד עיצוב גרפי יכול לעשו לא מעט דברים לאחר מכן הן כעצמאי והן כשכיר. תוכלו לעבוד בבתי דפוס בעיצוב אריזות, מדבקות בגליל וניירת משרדית. תוכלו גם לעבוד במשרדי פרסום בבניית תדמית עסקית וביצירת מודעות שיווקיו. גם בחברות הוצאה לאור, השוכרות מעצבים גרפיים שמעצבים כריכות ספרים, תוכלו למצוא עבודה. יש אינספור אפשרויות לעבודה בתחום. אם אתם מעדיפים שלא לעבוד כשכירים, עבודה מהבית תהיה מנת חלקכם; מעצבים רבים מחליטים לעבוד כפרילנסרים ומספקים את שירותיהם המגוונים לבעלי עסקים וחברות אם בעיצוב אלבומים דיגיטליים, בעיצוב הזמנות לארועים, ואם בבניית אתרים או עיצוב לחולצות מודפסות. אז לאיזה כיוון ללכת? אתם אלו שתחליטו את זה.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

גרפיקה ממוחשבת תנאי קבלה תיק עבודות


תיק העבודות הוא אולי הדבר החשוב ביותר שעושים במהלך לימודי עיצוב גרפי. תיק עבודות זה יהיה פרוייקט הסיום שלכם וחשוב שתכללו בו רק את העבודות הטובות שלכם. עליכם לדאוג שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר וכל אלמנט או עיצוב שתכניסו לתוכו חייב להיבחר בקפידה.דוגמאות לעבודות עיצוב שתכללו, יהיו: לוגואים שעשיתם באילוסטרייטור, איורים דיגיטליים, מודעות פרסומיות ותמונות שעיבדתם בפוטושופ, ועוד המון המון דברים אחרים.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/