גרפיקה ממוחשבת מה הדרישות

בחורה עם מחשב נייד

גרפיקה ממוחשבת מה הדרישות

כל מה שרציתם לדעת על תחום העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה הכולל שיעורי הסברים ומידע  מאוד חשוב על עולם העיצוב עיצוב גרפי נדרש יום לכל עסק בשביל לייצר לו תדמית ספציפית ובשביל לשווק אותו. ניתן למצוא עיצובים גרפיים בכל מקום; דוגמא לכך הם שלטי תנועה. דרך התמונות והאלמנטים הגרפיים שבעיצוב גרפי אנחנו מעבירים מסר מסויים ותחושה כלשהי. לדוגמה, אם נרצה לעצב מודעה לבית מלון המציע חבילת נופש, נשתמש בתמונות בשילוב אלמנטים אחרים, ועם התמונות המסר יעבור.
במסגרת הלימודים בעיצוב גרפי על תחומיו תלמדו טכניקות מקצועיות שתזדקקו להם בעיצוב לוגו, לדוגמא. מטרת הלוגו הוא ליצור סמל לחברה, שיוביל אותה עם אפקט פסיכולוגי טמוע באילוסטרציה שיצרו. איך לבנות לוגו? את זה לומדים בעיצוב גרפי.

 תקבלו ביקורת מהמורה. חלק מעבודות העיצוב שתבצעו גרפיקה ממוחשבת מה הדרישות אז מה לומדים?

לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה גרפיקה ממוחשבת מה הדרישות הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת הוא שבשביל להיות מעצב גרפי טוב צריך לתרגל את הנלמד עוד ועוד. ככל שתתרגלו, כך יהיה לכם קל יותר בהמשך. במסגרת הלימודים תבצעו איורים דיגיטליים ללוגואים, עיצובי מודעות לקידום מכירות, ותבנו חוברות וספרים לתעשיית הדפוס. הלימודים יהיו אינטנסיביים ותצטרכו להגיש שיעורים ועבודות מדי שבוע, עליהם תקבלו ביקורת מהמורה. חלק מעבודות העיצוב שתבצעו, הוא הבנת תהליכי עבודות של עבודות קודמות של לקוחות ( איזה רעיון עומד מאחורי העיצובים ואיך הביאו אותו לידי ביטוי). תלמדו איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות ולהפיק מהן את המרב ללמוד לבצע בעצמך גרפיקות במחשב

לעבוד מהבית גרפיקה ממוחשבת מה הדרישות מה לאחר סיום הלימודים?

[youtube RTNm3jRT6R0]

 

[youtube 3PkEL0BbkfE]

 

[youtube 0oEohb-PVjM]

 

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

 

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

 

ללמוד לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום משרדי פרסום מחפשים כל הזמן עוד ועוד מעצבים גרפיים, שם יבנו תדמית עסקית לחברות, יצרו מודעות לקידום מכירות, ניוזליטרים ועוד. עוד יוכלו הבוגרים גם למצוא עבודה בבתי דפוס שונים, שם יעסקו בעיצוב אריזות, עבודה במדבקות בגלילים, פרסום מוצרי צריכה ועוד. חברות להוצאה לאור אף הן מחפשות להעסיק מעצבים גרפיים ומציעים עבודה בעיקר בפרסום והעמדת ספרים, עיצוב כריכות ועבודה עם סופרים וכותבים. מי שמסיים ללמוד את התחום יכול ללכת לכיוונים שונים. ככל שהאינטרנט תופס חלק גדול יותר מהחיים ככה נפתחים עוד ועוד משרדי פרסום אינטרנטיים וחברות לבניית אתרים, והם כמובן חלק מהלקוחות הגדולים של מעצבים גרפיים. אם תבחרו לעבוד מהבית, תוכלו לעבוד עבודה שותפת עם צלמים בתחומי עיצוב אלבומים או הזמנות להפקות אירועים, לעבוד עבור חברות או לעבוד כפרילנסרים.

להכין תיק עבודות תכלולנה איורים דיגיטליים

במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות שיוצג לאחר סיום הלימודים. העבודות שתשימו בתוך תיק העבודות שלכם יהיו שונות ומגוונות ומהטובות שבעבודותיכם. הן תכלולנה איורים דיגיטליים שנעשו באילוסטרייטור, לוגואים, מודעות פרסומיות, תמונות שעיבדתם בפוטושופ עיצובי חוברות או קטלוגים מעומדים וכדומה.אתם חייבים להכין תיק עבודות רציני בכדי להתקדם.

 

לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/