גרפיקה ממוחשבת לימוד עצמי

בחורה עם מחשב נייד

גרפיקה ממוחשבת לימוד עצמי עיצוב גרפיקה קורס

גרפיקה היא לא משהו שהומצא בשנים האחרונות ויש לה עבר עשיר, עובדה שיש בהמון מוזיאונים, הרבה יצירות עתיקות וציורים שנעשו בידי אומנים וספרים שכתובים ומאוירים בידי אומנים, הכל עבודות יד מדהימות, ללא מחשב ולא מכבשי דפוס, אבל העיקרון הגרפי נשמר, אתם תזהו קומפוזיציות לפי תבניות, וצבעים ניצבים אלה ליד אלה ומעבירים את המסר הנכון, אם מדובר על לידה, פחד התחדשות וכו'. כל המידע הזה ניתן כמובן ללמוד בקורס לעיצוב וגרפיקה שחשוב ללמוד בו גם לא מעט חומר תיאורטי והיסטוריה של העיצוב.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

גרפיקה ממוחשבת לימוד עצמי אז מה לומדים?

יסודות העיצוב הגרפי הן הדבר הראשון שלומדים, איך הם מתבטאים בעיצובים שהיו בעבר וכמובן בעיצובים בהווה, תלמדו להכיר סוגי לוגואים מפורסמים ומה הסוד שלהם, מדוע השתמשו בלוגואים בסמלים כאלו, איזה מסר הם אמורים להעביר, למה השתמשו בצבעים כאלו ולא אחרים, האם זה קשור לחברה, איזה מסר החברה רוצה להעביר?

גרפיקה ממוחשבת לימוד עצמי עבודה עם התוכנות הגרפיות

התוכנות הגרפיות הן לב ליבו של המקצוע ואתם תלמדו אותן, התוכנות הכי מעודכנות שאיתן עובדים בתעשיית העיצוב והגרפיקה, התוכנה הראשונה היא תוכנת הפוטושופ, זוהי התוכנה המובילה והטובה ביותר לעבודה עם תמונות, עיבוד תמונות שכולל תיקוני צבע, הכהיית תמונות בהירות, הבהרת תמונות כבדות, חיתוך תמונות שיתאימו לגדלי פורמטים מסוימים, תוספת של טקסט מעוצב לתמונות, מסגרות מעוצבות, ניתן לעשות מסגרות מכל הסוגים, עדינות וגסות, עם טקסטורות ובלי טקסטורות, ניתן כמובן להשתית אפקטים רבים על התמונה לשים שקופיות בצבעים שונים, ועוד אפקטים ודברים רבים אחרים שניתן לעשות.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube OSSerYcUuic]

יצירת לוגואים

לוגואים גם הם נלמדים בעיצוב גרפי, איזה תהליך מורכב ומדהים תעברו כדי שתוכלו להעביר את המסר הנכון והמתאים באמצעות התהליך שתעברו עד יצירת הלוגו הנכסף, תלמדו כמובן ליצור את הלוגואים בעזרת תוכנת האילוסטרייטור, זו תוכנה נהדרת ווקטורית כי ידוע לוגואים צריכים להיות חדים וברורים במיוחד כשהם מוצאים לדפוס וימוקמו בכל מיני פורמטים ובכל מיני גדלים. יש מכללות שונות שמלמדות בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי.

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/