גרניק או קיטור?

בחורה עם מחשב נייד

נכון שאתם שואלים את עצמכם על מה לעזאזל אתם מדברים? הרי גרניק וקיטור זה אותו הדבר!!! אז אתם טועים!

במאמר זה נתעסק במספר דברים, בין הייתר נלמד את ההבדלים בים גרניק מכונת קיטור. כפי שאתם כבר יודעים הכל עסק, ארגון קטן בינוני או גדול מימדים, יש מטרד אחד שממש מציק לכולנו, מקקים, יתושים וכד' אשר נובעים מלכלוך תמידי וכרוני,  המטרדים הללו או עצם ההתעסקות בנושא הניקוי והתחזוקה של ההעסק שלכם. קיימים מספר פתרונות לתחום התחזוקה משרדים או ניקי מפעלים, מסעדות, בתי מלון, מחסנים, רפתות ועוד. במאמר זה נסקור מספר מצומצם שהינם רק חלק קטן מהמוצרים כגון גרניק, מכונת קיטור, מכונת שטיפה בלחץ מים ועוד…

מכונת גרניק

גרניק זהו מוצר מדהים שמתאים לשימוש במקומות הבאים,

  1. ניקוי מאגרי המים
  2. ניקוי של רפתות בקיבוצים ובמושבים
  3. שטיפה של טרקטורון אחרי רכיבה בוצית
  4. שטיפה וניקוי  מדרכות
  5. ניקוי בריכות שחייה
  6. ניקוי מוסכים (רצפת של מוסך)

לדוגמא במוסכים, מכונת גרניק משמשת לשטיפה באמצעות ניקוי בלחץ מים חזק וגבוה. מכונה זו הינה בעלת יתרונות רבים:

  • חיסכון עצום במים (היום והספיקה היא במינימום 9 ליטר לדקה)
  • מתאים לניקוי מנועים ושטיפה כללית
  • גרניק מקצועי יכול להתאים גם לניקוי מרצפות ושומנים קשים
  • גרניק מחטא קירות וקרמיקה באמצעות המים הקרים

הכנסו לאתר שלנו בלחיצה כאן וקבלו פרטים נוספים

מכונות שטיפה בקיטור

מכונת השטיפה בקיטור (מכונה זו יכולה גם היא להיקרא גרניק) אשר פועלת בלחץ מים חמים. קיטור כשמו כן הוא, הוא חם ומדובר בניקוי מאוד יסודי ועם איכויות ניקוי גבוהות הכוללות חיטוי בעקבות השימוש במים רותחים, בנוסף ברוב גרניק קיטור יש את יכולת הויסוט של עוצמות לחץ המים, אם אין לכם אופציה לוויסוט אל דאגה!!! אתם יכולים לרכוש יחידה כזו עם ידית שמתחברת לאקדח. השימוש במכונות השטיפה עם קיטור הוא גם לניקוי רחובות, משטחי עבודה מלוכלכים וגדולים, ניקוי מכונות תעשייתיות, בתי חולים, מרצפות ועוד. לחץ מים חמים מאפשר להסיר לכלוך מאוד קשה כגון שמן, צבע, חלודה, כתמים אחרים. היתרון במכונות קיטור הוא שהן מנקות במהירות משטחי אספלט, משטחי קרמיקה גדולים ובקלות.

מכונות שטיפה בלחץ מים

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים כאחד מגיעות בשני מצבים, האחד הוא לחץ מים חמים (ידוע בכינוי גרניק, על שם חברה שבתחילת דרכה היתה נקראת על שם זה) ומהצד השני הוא עם לחץ מים קרים. ניתן לנקות באמצעות מכונות השטיפה הרבה מתחמים, מתחמי שנמצאים במוסכים, מפעלים, בחצרות של בתים גדולים ופרטיים ועוד. להסרת כתמים קשים באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים חמים או קרים. מכונות אלו מבשרות את העתיד וניתנו להפעלה מבוקרת, ביום מן הימים מי יודע, אולי הן לא יהיו עם מפעיל אדם, אלא כמו irobot הם פשוט בלחיצת כפתור ינקו את מה שנגדיר להם, אבל בואו נחזור למציאות רגע, נכון להיום המכונות ניתנות להטענה באמצעות חשמל או סולר, אשר לכל אחד כמובן החסרונות והיתרונות שלו (נרחיב במאמר הבא).