ג'סטין הגיבור

סרט אנימציה על ילד שחולם להיות אביר למרות שהאבירים הוצאו מחוץ לחוק. האם יצליח במשימה ומי יבוא לעזרתו ?

הלכתי עם הגדולה לסרט לבילוי של אחה"צ. רק שתינו. הקטנה לא היתה מוכנה לוותר על חוג קרקס ולהצטרף אלינו, אז ניצלתי את ההזדמנות לזמן איכות עם הגדולה ואפילו שילבנו עם קניית בגדים, אבל זה כבר לפוסט אחר.
אני מאוד אוהבת לראות סרטים מצויירים וגם עוד לפני שנולדו הבנות לא ויתרתי על הסרטים האלה. אין ספק, שעם ילדים יש לי "תירוץ" טוב יותר לראות סרטים כאלה. בדר"כ כולנו יוצאים מסרטים מצויירים עם חיוך על הפנים. הפעם הדעות היו חלוקות. הגדולה נהנתה ואני פחות. למה ? לאחרונה ראיתי הרבה סרטי פנטזיה, עם רעיונות מבריקים, מיוחדים, שונים ומשעשעים ובנוסף נהנינו מאנימציה מיוחדת (המלצות בסוף הפוסט), אבל הסרט ג'סטין הגיבור הזכיר לי את סיפורי הילדות שגדלתי עליהם.

מיהו ג'סטין הגיבור ?

ג'סטין שייך לשושלת של אבירים – אבירי האומץ. אבא שלו, רג'ינלד, עו"ד מצליח והיועץ הראשי של המלכה. הוא עצר את השושלת והוציא את האבירות מחוץ לחוק. ג'סטין חולם להמשיך את השושלת של סבו וגם הוא רוצה להיות אביר, אבל אבא שלו מסרב ורוצה, שג'סטין ילך ללמוד משפטים. ג'סטין אובד עצות והולך לסבתו לקבל את עצתה. היא מעודדת אותו להגשים את משאלת לבו ונותנת לו את מפתח אבירי האומץ, איתו הוא יוצא למשימתו הראשונה, למצוא את הטירה בה נמצאים 3 נזירים: בלאצ'ר, לגאנטיר ובראוליו. סבתו מבטיחה לו, שהנזירים ילמדו אותו איך להפוך לאביר, לפי הכללים והמנהגים הקדומים של אבירי האומץ.

ג'סטין יוצא לדרך ומגיע לפונדק, שם הוא פוגש את טליה, מלצרית יפהפייה ותוססת, שמעודדת אותו להגשים את החלום וגם את המכשף מלקוויידס. ג'סטין מצליח להגיע לטירה ובמהלך האימונים, שכוללים הרבה אתגרים והתגברות על פחדים, הוא מגלה את כל הסיפור על השושלת שלו. אם הוא רוצה לקבל את תואר האבירות הוא צריך להתמודד עם האביר המודח סר הראקליו וצבאו, בהנהגת סוטא, שמאיימים להרוס את הממלכה.
הנזירים לא מאמינים שג'סטין יצליח במשימה. ג'סטין חוזר לביתו ומבין שעליו לוותר על החלום להיות אביר והוא צריך להפוך לעו"ד, אבל טליה והמכשף חושבים אחרת. כאן העלילה מתחילה להיות מעניינת ויש בה אפילו קטעים מצחיקים. מה יהיה הסוף ומה יעלה בגורלם של סוטא, הרקליו, בלאצ'ר, ג'סטין וטליה ? את זאת תוכלו לראות בבתי הקולנוע החל מה-28.11.2013 בדיבוב לעברית.

המלצות על סרטי ילדים בחנוכה 2013

לעוף על הזמן

להציל את הנסיכה

גשם של פלאפל 2

לשבור את הקרח